Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

KHL konferenču uzvarētāji

1 no 2!

Diemžēl Kontinentālā hokeja līga (KHL) nav aizraujoša turnīra tabulas un uzvarētāju sakarā. Pēdējos sešos gados, izņemot aizvadīto sezonu, kur čempions netika kronēts, finālā spēlējušas sešas komandas. Lai arī šosezon ieviesti līgas algu griesti, tāpat naudīgāku klubu iespējas ir krietni plašākas nekā pastarītēm, piemēram, kā Rīgas “Dinamo”.

Austrumu konference, uzvarētājs: Kazaņas “Ak Bars”

Par līderes godu cīnās divas komandas – Kazaņas “Ak Bars” un Omskas “Avangard”. Boba Hārtlija trenētā komanda ir pārliecinoša līdere mazākuma neitralizācijā un galvgalī realizētajos vairākumos. Kuluāros gan runā, ka vienībā starp spēlētājiem mēdz būt konflikti. Savukārt Kazaņas komandai ir spēcīgi uzvārdi uzbrukumā, ne velti ar vairāk nekā 100 gūtajiem vārtiem ir TOP 3 rezultatīvāko vienību sarakstā. Austrumos uz papēžiem min arī Ufas “Salavat Julajev”, tomēr mana pārliecība ir Kazaņas “Ak Bars” pusē.

Rietumu konference, uzvarētājs: Maskavas CSKA

Pārliecinoša līgas līdere ir Maskavas CSKA. kura pēdējos četrus gadus trīs reizes piedalījusies finālā un pašlaik ir Gagarina kausa turētāja. Par otro vietu cīnās divas vienas no līgas jaunākajām komandām. Līdz ar ilggadējā Krievijas U20 izlases trenera Valērija Bragina stāšanos pie SKA stūres, spēlētāju katlā parādījušies vairāki jaunie talanti. Savukārt Jaroslavļas “Lokomotiv” šosezon ir līgas labākā aizsardzības vienība, tomēr ņemot visu vērā, manuprāt, CSKA šogad spēlēs finālā.

 

Austrumu konference, uzvarētājs: Kazaņas “Ak Bars”
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients3.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Lotārs Zariņš, eksperts, likme.tv
11TV un hokejablogs.lv apskatnieks
Lotārs ir Latvijas hokeja žurnālistikas cerība - intervējis visas lielākās zvaigznes, kā arī devies uz Pasaules hokeja čempionātiem. Lotārs aktīvi seko līdzi ne tikai Rīgas "Dinamo" gaitām KHL, bet arī Ziemeļamerikas hokejam, kā arī latviešu gaitām citos čempionātos. No žurnālista sagaidāmas prognozes uz visiem lielākajiem hokeja notikumiem. Lotārs prognozes sniedz zem 11TV karoga, kur veido video satura projektus.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes1
Precīzas0
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:-1,00