40 EUR bezriska likme
Saņemt

Itālijas A sērija: Neapturamā Turīna pret stagnējošo Romu

Turīna, 19:00 @ 06.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Šīs kārtas centrālā spēle notiks starp Turīnas “Juventus” un “AS Roma”.

Mājinieki, Itālijas kausa ietvaros, šajā nedēļā viesojās pie Milānas “Inter”. Viņiem izdevās uzvarēt spēli ar 2:1. Tādejādi apliecinot savu lielisko sportisko formu, paralēli demonstrējot simpātisku futbolu. Vērojams, ka vienībā valda lielisks mikroklimats, kas palīdz arī rezultātiem uz laukuma. 

Romas klubam aina ir mazliet pretēja. Edins Džeko bija tuvu tam, lai pamestu komandu. Pēc strīda ar galveno treneri Fonseku, viņam tika atņemts komandas kapteiņa apsējs un viņš tika nosēdināts uz soliņa. Iespējams, ka mačā pret “Juventus” tomēr varēsim sagaidīt viņu atpakaļ laukumā. 

Neskatoties uz iekšējām nesaskaņām, “AS Roma” tomēr ir izdevies tikt pie sešiem punktiem iepriekšējās divās spēlēs. Tiesa gan, ne pret tām spilgtākajām A sērijas komandām. Noteikti nav pārliecība, ka vienība jau šajā sezonā ir spējīga cīnīties par lielām lietām kā, piemēram, par trijnieku turnīrā. Vēl jo vairāk, mačos pret lielajām komandām Roma nav demonstrējusi labāko sniegumu.

Mana prognoze: “Juventus” uzvara un komanda gūs vismaz divus vārtus

Prognoze precīza: “Juventus” uzvara ar 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Itālijas A sērija. Turīnas “Juventus” - “AS Roma”: “Juventus” uzvara un komandas totāls over 1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.87
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84