Liverpūle, 18:30 @ 17.01.2021

Prognoze precīza!

Vislielākais angļu futbola derbijs mūs šovakar (18:30) sagaida Liverpūlē, kur vietējā komanda uzņems šī brīža Premjerlīgas līdervienību “Manchester United”.

Šobrīd “United” jeb “sarkanie velni” atrodas par trīs punktiem priekšā Jirgena Klopa vadītajai komandai. Šī divcīņa būs vitāli svarīga, jo tiks izšķirti svarīgi punkti turnīra tabulā.

“Liverpool” savā mājas stadionā “Anfield” šobrīd pieder fantastisks rekords, tā nav zaudējusi jau 67 mačus pēc kārtas. Katrai statistikai reiz pienāk beigas. Visticamāk, tas nenotiks šoreiz, jo liverpūlieši ir sevi daudz labāk apliecinājuši tieši svarīgajos mačos, atšķirībā no saviem pretiniekiem.

Vēl viena statistikas aile, kas nerunā par labu Sulšēra trenētajam klubam ir tāda, ka tikai vienu reizi no iepriekšējiem 10 dueļiem pret Liverpūli ir izdevies izcīnīt uzvaru un tas notika 2018.gadā.

Mana prognoze : “1X + zem 3.5 vārtiem”

Prognoze precīza: spēles rezultāts 0:0

Fantastisks piedāvājums Premjerlīgas smagsvaru duelim: bonuss par katriem gūtajiem vārtiem!

Anglijas premjerlīga. "Liverpool" pret "Manchester United": 1X + zem 3.5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.95
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
10
Precīzas
1
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
23
Zaudētas
29
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT