Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: par “Maccabi” un “Barcelona”

Telaviva, 21:05 @ 17.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā vakar favorītes uzvarēja savā laukumā un domāju, ka tas būs arī šovakar. “Maccabi” ir ne tikai labs sastāvs, bet arī komanda spēlē labi. Vērtīgs papildinājums ir Deriks Viljamss, kurš ir viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem, tāpat palīdz Skotijs Vilbekins, Ante Zizičs un citi.

“Maccabi” atrodas izslēgšanas spēļu zonā un savā laukumā spēlē ļoti labi. “Monaco” komplektācija atbilst Eirolīgai, taču spēlē nestabili, kā rezultātā prognozēju “Maccabi” uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -3).

Otrā vakara mačā “Barcelona” uzņems CSKA. Ja citās sezonās šis būtu grandu duelis, tagad situācija ir citādāka, jo Maskavas komanda šosezon nerāda to labāko basketbolu, turklāt nesen piedzīvoja piecu zaudējumu sēriju. “Barcelona” labi spēlē savā laukumā, galvenie spēki jau vairākas sezonas spēlē kopā, tāpēc prognozēju “Barcelona” uzvaru ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Maccabi” handikaps -3 (1,50) x “Barcelona” handikaps -3 (1,50)

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 95:84, “Barcelona” uzvara 81:73

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Maccabi" handikaps -3 x "Barcelona" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.25
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73