Telaviva, 21:05 @ 17.11.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā vakar favorītes uzvarēja savā laukumā un domāju, ka tas būs arī šovakar. “Maccabi” ir ne tikai labs sastāvs, bet arī komanda spēlē labi. Vērtīgs papildinājums ir Deriks Viljamss, kurš ir viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem, tāpat palīdz Skotijs Vilbekins, Ante Zizičs un citi.

“Maccabi” atrodas izslēgšanas spēļu zonā un savā laukumā spēlē ļoti labi. “Monaco” komplektācija atbilst Eirolīgai, taču spēlē nestabili, kā rezultātā prognozēju “Maccabi” uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -3).

Otrā vakara mačā “Barcelona” uzņems CSKA. Ja citās sezonās šis būtu grandu duelis, tagad situācija ir citādāka, jo Maskavas komanda šosezon nerāda to labāko basketbolu, turklāt nesen piedzīvoja piecu zaudējumu sēriju. “Barcelona” labi spēlē savā laukumā, galvenie spēki jau vairākas sezonas spēlē kopā, tāpēc prognozēju “Barcelona” uzvaru ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Maccabi” handikaps -3 (1,50) x “Barcelona” handikaps -3 (1,50)

Prognoze precīza: “Maccabi” uzvara 95:84, “Barcelona” uzvara 81:73

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Maccabi" handikaps -3 x "Barcelona" handikaps -3
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.25
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
15
Precīzas
4
Zaudētas
11
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
100
Precīzas
44
Zaudētas
56
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT