40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Nefavorītes parādīs “zobus”

Milāna, 22:00 @ 05.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Eurobasket 2022 turnīrā klāt grupu turnīra trešā spēļu kārta un šodien uzmanība divām spēlēm no C un D grupas, kurās piedalīsies Serbija, Somija, Ukraina un Itālija.

Pirmā spēle: D grupas spēlē savā starpā tiksies viena no turnīra galvenajām favorītēm Serbija, kura aizvadītajās divās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, vidēji spēles uzvarot ar 18.5 punktiem (pret Nīderlandi un Čehiju) un atrodoties šobrīd pirmajā vietā. Serbijas lielākā zvaigzne ir Nikola Jokičs, kurš lieliski aizvada turnīru vidēji spēlē gūstot 18.5 punkuts, pretī Serbijas izlasei stāsies Somijas izlase, kura divās spēlēs tikusi pie vienas uzvaras, izcīnot to pret Poliju un zaudējot pagarinājumā Izraēlai, vidēji Somijai pret pretiniekiem 14 punktu pārsvars. Somijas komandai ir sabalansēta komanda, kurā līderis ir Lauri Markanens, kurš ir visa turnīra top 5 rezultatīvākais spēlētājs. Ārējā līnijā līderi ir Maxuni un Salins. Uzskatu, ka Somijai ir pietiekami daudz ieroču, lai izrādītu pretestību Serbijai. Šajā mačā uzskatu, ka Somija izrādīs pietiekamu pretestību pret Serbiju un nezaudēs spēli ar vairāk kā 16 punktiem jeb handikaps +15.5.

Otrā spēle: C grupas ietvaros tiksies Latvijas trenera vadītā Ukraina pret mājinieci Itāliju, kas spēlē savā valstī grupu turnīru. Ukraina stabili iesākusi turnīru, uzvarot spēles pret Lielbritāniju un sīvā galotnē pieveicot Igauniju un šobrīd atrodas C grupas galvgalī, sarežģītākās spēles vēl tikai priekšā. Itālija iesākusi turnīru ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu, pirmajā spēlē tiekot pārliecinoši galā ar igauņiem (+21) un sīvā galotnē piekāpjoties vienai no turnīra favorītēm Grieķijai. Ukraina ar Itāliju pavisam nesen tikās Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē, kur sīvā spēlē Itālija bija pārāka ar 8 punktu pārsvaru. Uzskatu, ka neatkarīgi no tā, ka Itālija spēlē savās mājās, Ukraina šajā spēlē parādīs pretestību un nezaudēs spēli ar vairāk kā 15 punktiem jeb +14.5 handikaps.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Ekspreša prognoze: Nefavorītes parādīs "zobus"
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.46
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73