Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Maccabi” un “Sassari” aizvadīs labas spēles kausa izcīņā

Hadera, 21:00 @ 29.09.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Nedēļā, kurā lēnām ieskrienas vairāki nacionālie čempionāti, paralēli tiek izspēlēti vairākās līgās arī kausa izcīņas. Izraēlā Superkausā šovakar pusfināla spēle starp Holonas “Hapoel” un Telavivas “Maccabi”, kā arī Itālijā Superkausā šovakar tiek izspēlēts fināls, kurā tiksies Sardīnijas “Dinamo Sassari” pret Boloņas “Virtus Segafredo”.

Pirmajā spēlē Izraēlā tiksies Holonas “Hapoel”, kas pēdējās sezonās ir regulāra Eirokausu dalībniece un allaž komandā pulcē meistarīgus spēlētājus tiksies pret Izraēlas basketbola atpazīstamāko klubu jeb Telavivas “Maccabi”, kas šajā starpsezonā nav kautrējusies aktīvi darboties spēlētāju tirgū. Komanda piesaistījusi Eiropas Čempionāta spīdekli spāni Lorenzo Braunu, “Baskonia” aizvadītās sezonas līderi Veidu Boldvinu, “Pinar Karsiyaka” līderi Bonzi Kolsonu, “Žalgiris” līderi Džošu Nībo, kā arī svarīgs papildinājums ir vietējais veterāns Gajs Pninī, kurš tieši iepriekšējās sezonās bija viens no vadošajiem spēlētājiem un kluba dvēselēm Holonas “Hapoel”. Uzskatu, ka šajā kausa pusfinālā uzvarēs tieši “Maccabi”, kas gribēs sezonu kopumā iesākt ar izcīnītu titulu, kā arī kopumā komandas sastāvs ir krietni spēcīgāks par vakara pretiniekiem.

Otrajā spēlē Itālijas Superkausa finālā tiksies Sardīnijas “Dinamo Sassari” pret Boloņas “Virtus Segafredo”. Sardīnijas klubs šosezon ir praktiski saglabājis sastāvu kāds tas bija aizvadītajā sezonā, kad izdevās iekļūt Itālijas čempionāta pusfinālā, klāt piesaistot meistarīgus amerikāņus Krisu Douvu un Kristiānu Onuakū, kuri aizvadīja sekmīgu pusfinālspēli. Līderi komandā ierastie, bijušais “vefietis” Džeralds Robinsons un lietuvietis Eimantas Bendžius. Pretinieki vakarā Boloņas “Virtus Segafredo”, kuri noteikti ir favorīti fināla ar dziļo sastāvu un daudz meistarīgiem spēlētājiem katrā pozīcijā, bet šajā spēlē par labu “Dinamo Sassari” var nospēlēt neitrālais laukums, fakts, ka vakar Boloņa spēlēja vakara vēlo spēli un pagarinājumu, kā arī kopumā “Dinamo Sassari” ir pieredzējusi komanda, kura vienas spēles formātā var pārsteigt arī titulētākas un spēcīgākas komandas.

Prognozes rezultāts:Precīza
Ekspreša prognoze: "Maccabi" uzvara X "Dinamo Sassari" handikaps +8
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.34
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73