40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Lietkabelis” un “Bursaspor” izmantos iespējas

Krasnodara, 18:30 @ 26.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirokausā šovakar Krasnodaras “Lokomotiv-Kuban” spēlēs pret Panevēžas “Lietkabelis”. Krievijas komandai nevar palīdzēt vairāki vadošie spēlētāji, un kopš trenera nomaiņas “Lokomotiv” nerāda stabilu sniegumu. “Lietkabelis” izceļas ar labu sniegumu gan mājās, gan izbraukumā, viesos nepiedzīvojot nevienu zaudējumu ar vairāk nekā sešiem punktiem, līdz ar to prognozēju, ka Panevēžas komanda nezaudēs “Lokomotiv-Kuban” ar vairāk nekā 13 punktiem (handikaps +13,5).

Par uzvaru savā starpā cīnīsies arī “Bursaspor” un “Reyer Venezia”. Itālijas komandai pēdējā laikā ir problēmas ar sastāvu – lai gan pievienojies Džordans Teodors, Venēcija rāda vāju sniegumu, pēdējos piecos mačos piedzīvojot četrus zaudējumus.

“Bursaspor” ir labi komplektēta komanda ar Deriku Nīdhemu priekšgalā. Arī no turnīra tabulas viedokļa “Bursaspor” šis ir svarīgs mačs, savā laukumā turku vienības vienmēr ir sīkstas, tāpēc prognozēju, ka “Bursaspor” uzvarēs ar vismaz divu punktu pārsvaru (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Lietkabelis” +13,5 (1,40) x “Bursaspor” -2 (1,72)

Prognoze neprecīza: “Lokomotiv-Kuban” uzvara 90:62

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Lietkabelis" +13,5 x "Bursaspor" -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.41
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73