Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: kuras spēlēs finālā?

Gvadalahara, 22:00 @ 16.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sieviešu tenisa sezonā tuvojas izšķirošie notikumi, jo šovakar norisinās “WTA Finals” pusfināla cīņas. Pirmajā pusfinālā būs Spānijas dāmu duelis – Paula Badosa pret Garbinji Muguruzu. Badosa aizvada fenomenālu 2021. gadu un piedzīvoja debiju “WTA Finals”, kamēr Muguruza ir ar pieredzi sezonas noslēdzošajā turnīrā.

Šo maču padara interesants arī fakts, ka Badosa un Muguruza pirmo reizi tiksies kortā. Ja neskaita pēdējo maču, Badosa spēlē ļoti pārliecinoši savos serves geimos, kā arī no gala līnijas, kas šajā spēlē var būt visai noteicoši, turklāt viņa ir ļoti laba serves uzņemšanā.

Muguruza kā viena no pēdējām iekļuva pusfinālā, taču viņas pretiniecei Anetei Kontaveitai neko īsti nevajadzēja, vairāk aizvadot maču treniņa režīmā. Uzskatu, ka favorīte ir Badosa, un prognozēju viņas uzvaru.

Baltijas tenisa cerība Anete Kontaveita spēkosies ar grieķieti Mariju Sakari. Interesanti, ka savā starpā dāmas spēlējušas jau 11 reizes, ar kopējo bilanci 6-5 vadībā ir Sakari, kamēr tieši uz cietā seguma Kontaveitai ir vairāk uzvaru jeb trīs pret divi.

Kontaveita fantastiski iesāka šo turnīru, spēlē ļoti pārliecinoši un nosvērti, kamēr Sakari pēdējā mačā izlika daudz emociju, turklāt bija mazāk laika atjaunoties. Prognozēju, ka Kontaveita uzvarēs.

Ekspreša prognoze: Badosas uzvara (1,67) x Kontaveitas uzvara (1,53)

Prognoze neprecīza: Muguruzas uzvara 6:3, 6:2

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Badosas uzvara x Kontaveitas uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.56
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73