5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Ekspreša prognoze: ko parādīs “Heat” un “Warriors”?

Denvera, 4:00 @ 09.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Denveras “Nuggets” savā laukumā naktī uz otrdienu tiksies ar Maiami “Heat”. Jauno sezonu Denvera iesākusi ne labi, ne sliktu, un tai trūkst vadošā spēlētāja Džamala Mareja, turklāt šonakt nevarēs palīdzēt Maikls Porters juniors, tāpēc ārējā līnijā būs paplāns sastāvs.

“Heat” ir ļoti laba komplektēta, vasarā piesaistīja Kaulu Lauriju, kurš iepriekšējā mačā tika pie sezonas pirmā “triple-double”, kā arī pievienojās aizsardzības speciālists Džimijs Batlers. Maiami demonstrē ļoti skatāmu basketbolu, vairāki spēlētāji gūst vidēji vismaz 20 punktus, tāpēc prognozēju, ka “Heat” pārspēs “Nuggets” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Citā mačā Rietumu līdere “Warriors” uzņems Atlantas “Hawks”. Lieliski spēlē Stefans Karijs, kā arī labi sevi pierādījuši vairāki lomas spēlētāji. “Hawks” un Trejs Jangs bikli iesākuši sezonu, un daudz ko ietekmējuši jaunie noteikumi, tāpēc Jangs nespēlē tik labi kā iepriekš. Atlanta nerāda optimālo basketbolu un prognozēju, ka “Warriors” uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Heat” handikaps -2 (1,96) x “Warriors” handikaps -2 (1,74)

Prognoze neprecīza: “Nuggets” uzvara 113:96

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Heat" handikaps -2 x "Warriors" handikaps -2
KategorijaBasketbols
Koeficients3.41
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Niks GaigalietisBest4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu