40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: kā nospēlēs trīs favorītes?

Denvera, 4:00 @ 11.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Spēlēm bagāta būs šī nakts NBA, kā rezultātā veikšu trīskāršo kombinēto prognozi. Rietumu konferences komanda Denveras “Nuggets” savā laukumā tiksies ar Indiānas “Pacers”. Ļoti iespējams, ka traumas dēļ Denverai nevarēs palīdzēt Maikls Porters juniors, taču ir skaidrs, ka nespēlēs Nikola Jokičs, kurš saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju par nekārtībām laukumā.

Indiānas “Pacers” sezonu nav iesākusi labi, jo uzvaras ir retāk nekā zaudējumi, taču sniegums sāk uzlaboties, ierindā atgriežoties vairākiem līderiem, ieskaitot galvenajam saspēles vadītājam Malkolmam Brogdonam. Grozā apakšā Domantam Sabonim un Mailsam Tērneram nebūs liela pretestība, ņemot vērā “Nuggets” līdera Jokiča nespēlēšanu, tāpēc prognozēju Indiānas uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Fantastiski spēlējošā Goldensteitas “Warriors”, pateicoties Stefana Karija apbrīnojamajam sniegumam, atrodas Rietumu konferences galvgalī un šonakt tiksies ar Minesotas “Timberwolves”, kam deviņās spēlēs ir trīs uzvaras. Jau kārtējo sezonu Minesota nevar atrast kopīgo zīmējumu, lai tiktu izslēgšanas spēlēs. “Warriors” nevajadzētu būt problēmām, Karijs būs līmenī, un komanda uzvarēs ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Noslēdzošajā mačā duelēsies Losandželosas “Lakers” un Maiami “Heat“. Austrumus pārstāvošā “Heat” iepriekšējā mačā negaidīti pārliecinoši zaudēja “Nuggets”, bet tas nozīmē, ka šonakt komanda centīsies reabilitēties. Maiami būs ļoti laba iespēja to izdarīt pret “Lakers”, jo no ierindas izkritis Lebrons Džeimss, kurš varētu pat nespēlēt ilgāku laiku. Losandželosa aizvadījusi sīvas spēles pret vājām komandām, divreiz piekāpusies gados jaunajai “Thunder”, tāpēc paredzu “Heat” uzvaru ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Ekspreša prognoze: “Pacers” handikaps -2 (1,79) x “Warriors” handikaps -2 (1,42) x “Heat” handikaps -2 (1,67)

Prognoze neprecīza: “Nuggets” uzvara 101:98

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Pacers" handikaps -2 x "Warriors" handikaps -2 x "Heat" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients4.24
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73