40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Ferencvaros”, “Cluj” un “Liepāja” uzvarēs

Liepāja, 17:00 @ 14.07.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas futbola klubi 2022. gada Eirokausu sezonu sāka ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem izbraukumā, un viena no zaudētājām bija “Liepāja”, kas par spīti izsētās komandas statusam ar 0:1 piekāpās Kosovā. Sarūgtinošs iznākums, tomēr gan spēku samēri uz papīra, gan otrais puslaiks, kas norisinājās lielākoties “Gjilani” laukuma pusē, attur izdarīt norakstošus secinājumus – “Liepājai”, kā minimums, pagarinājuma panākšanai jābūt ļoti reālam mērķim.

Tamazam Pertijam gan atgriešanās pie “Liepājas” stūres nav bijusi tā patīkamākā – ieskaitot arī zaudējumu “Valmierai” (1:3) vēl pirms viņa stāšanās amatā, kurzemnieki septiņās spēlēs izcīnījuši tikai vienu uzvaru un savā stadionā pamanījušies zaudēt gan Virslīgas apakšgala komandai “Tukums 2000″/”Telms” (1:2), gan arī kausā Nākotnes līgas klubam “Grobiņa” (1:2). Turklāt abās spēlēs “Liepāja” bija vadībā – ja vēl atceras vairākumā izlaisto 2:0 pret RFS…”Liepāja” atrodas krīzē, bet tas šīs konkrētās Eirokausu atbildes spēles sakarā varbūt pat ir labi – komanda būs kā ievainots zvērs, uzvilkta un ļoti motivēta pierādīt, ka tā ir daudz labāka, nekā rāda nesenie rezultāti. Par favorīti divu spēļu summā “Liepāju” laikam saukt vairs nevar, toties par favorīti uz uzvaru atbildes spēlē – joprojām.

Pirmās spēles rezultāts izbraukumā ļoti iepriecinošs nebija arī Ungārijas un Rumānijas spēcīgākajiem klubiem “Ferencvaros” un “Cluj”, taču tie no Kazahstānas un Armēnijas pārveda bezvārtu neizšķirtus, nevis zaudējumus. “Cluj” pārsvars pret “Pyunik” bija visai ievērojams (bumba 55%, sitieni 16:5, mērķī 5:1, stūra sitieni 11:5), Kazahstānā duelis bija līdzvērtīgāks (“Ferencvaros” bumba 58%, bet citos rādītājos neliela priekšroka “Tobol”), tomēr atbildes spēlēs gan “Cluj”, gan “Ferencvaros” savu favorītu statusu vajadzētu pierādīt arī bez pagarinājuma.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Ferencvaros", "Cluj", "Liepājas" uzvaras
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.74
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90