40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Favorītes Polijā un Francijā sāks sezonu ar uzvarām

Ļubļina, 18:30 @ 23.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Daudzviet Eiropā šajā nedēļā sākušies un šajā nedēļas nogalē sāksies nacionālie čempionāti basketbolā un kā vieni no pirmajiem būs Polijas un Francijas čempionāti. Polijas čempionātā redzēsim šosezon daudz klubus, kuros spēlēs arī Latvijas basketbolisti un kopumā var teikt, ka Polijā klubu finansiālā rocība ir augusi, līdz ar to arī sportiskais līmenis. Francijas čempionāts allaž bijis starp pieciem spēcīgākajiem Eiropā un pēdējās sezonās no šī čempionāta arī Eirolīgā spēlē divas komandas, kas signalizē par labu līmeni čempionātā. Šovakar manai uzmanībai pa vienai spēlei no Polijas, kurā tiksies Klāva Čavara pārstāvētā Ļubļinas “Start” pret bijušo Čavara komandu Bidgošcas “Astoria”, kā arī Francijas līgā potenciāli nākamā NBA drafta pirmā numura Viktora Vembanjamas pārstāvētā Parīzes “Levallios” izbraukumā eksaminēs Denkerkas “Gravelines”.

Pirmajā spēlē Polijas čempionāta pirmajā spēļu kārtā Klāva Čavara pārstāvētā Ļubļinas “Start”, kurai šajā sezonā paredzu stabilu vietu izslēgšanās spēlēs, tiksies pret Bidgoščas “Astoria”, kurā pagājušajā sezonā spēlēja lielu lomu tieši Klāvs Čavars. Ļubļinas “Start” allaž bijusin pietiekami ambizcioza komanda, kura šajā sezonā pulcējusi pieredzējušus poļus, latvieti Čavaru, kurš spēlēs lielu lomu, Igaunijas izlases spēlētāju Kregoru Hermetu, kā arī amerikāņus Dorsiju-Volkeru, kurš klubā spēlēja arī pagājušajā sezonā, kā arī nomināli viens no līderiem būs Klīvlends Melvins. Pretiniekiem lielāks uzsvars uz viesspēlētājiem, kuri veidos komandas kodolu. Šajā spēlē prognozēju, ka Ļubļinas “Start” iesāks sezonu ar uzvaru, komandai ir izdevies saglabāt vairākus kodola spēlētājus, kā arī piesaistīt meistarīgus spēlētājus garajā galā. Šajā spēlē lielu lomu spēlēs arī fakts, ka Ļubļinas komanda spēlēs savā laukumā.

Otrajā spēlē Francijas čempionātā sagaida interesants duelis, kurā allaž sīkstā Denkerkas “Gravelinas”, kura pulcējusi šosezon spēcīgu sastāvu ar Dīdžeju Sīliju no “Gran Canaria”, Džadžuanu Džonsonu no “Turk Telekom” un daudziem meistarīgiem vietējiem spēlētājiem centīsies šosezon pacīnīties par augstākajām godalgām. Vakarā pretī stāsies viena no titula pretendentēm un ULEB Eirokausā startējošā Parīzes “Levollois”, kuras spilgtākā zvaigzne ir visas pasaules basketbola apskatnieku uzmanību piesaistījušais Viktors Vembanjama, kuram tiek prognozēta ļoti augsta vieta NBA draftā un šobrīd viņam ir tikai astoņpadsmit gadi. Apkārt šim supertalantam pulcēti augstas raudzes spēlētāji ar nesenu pierakstu NBA, piemēram, Devonte Džounss, Ārons Henrijs, Hugo Besons. Šis viss kopums veido šo komandu kā favorīti šajā spēlē un kopumā arī Francijas līgā.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Ekspreša prognoze: "Start" handilkaps -2.5 x "Levallois" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73