40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: Bundeslīgas regulārā sezona tuvojas noslēgumam

Ulma, 21:30 @ 29.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vācijas Bundeslīgā basketbolā piektdienas vakarā norisināsies priekšpēdējā regulārās sezonas kārta, un daudz kas vēl nav zināms. Viena no interesantākajām vakara spēlēm būs Ulmā, kur vietējā “Ratiopharm” uzņems līdervienību Bonnas “Telekom”. Mājinieki šosezon pierādījuši, ka ir spēcīgā un respektabla komanda, turklāt ULEB Eirokausā izdevās aizcīnīties līdz ceturtdaļfinālam, kur atzīts Boloņas “Virtus” pārākums.

Savā laukumā “Ratiopharm” var un vajag uzvarēt “Telekom”, neskatoties uz to, ka tā ir turnīra līdervienība. Ulmas komandas sastāvs pietiekami labi komplektēts ar meistarīgiem ārzemniekiem, kuru CV ir arī NBA pieraksti. Prognozēju, ka “Ratiopharm” uzvarēs ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Otrs mačs būs starp “Heidelberg” un Bambergas “Brose”. No turnīra tabulas viedokļa ļoti svarīgs mačs ir Bambergai, lai saglabātu cerības iekļūt “play-off”, kamēr mājinieki garantējuši palikšanu Bundeslīgā, bet nekur augstāk komanda nevar tikt. Prognozēju “Brose” panākumu ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Ekspreša prognoze: “Ulm” handikaps -1,5 x “Bamberg” handikaps -1,5

Prognoze neprecīza: “Telekom” uzvara 85:74

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Ratiopharm" -1,5 x "Brose" -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.62
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73