Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Buducnost” un “Ulm” pārliecina

Podgorica, 20:00 @ 17.11.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirokausā trešdienas vakarā norisināsies Balkānu duelis jeb “Buducnost” pret “Cedevita”. Laukuma saimniece “Buducnost” šajā sezonā ir viena no favorītēm uz augstvērtīgu rezultātu visā līgā, jo tai ir labs un dziļš sastāvs, kas sastāv gan no vietējiem spēlētājiem, gan leģionāriem.

“Buducnost” spēlē labi un savā laukumā uzvarējusi praktiski visos mačos, ieskaitot Adrijas līgu un Eirokausu. “Cedevita” nespēlē tik stabili, pagājušajā kārtā negaidīti mājās zaudēja “Ulm”. Arī pēc sastāva “Cedevita” nav tik spēcīga kā “Buducnost”, tāpēc prognozēju mājinieku.

Vācijas “Ulm” ar katru maču spēlē aizvien labāk, tikusi pie trim panākumiem pēc kārtas un tagad spēkosies ar “Promitheas Patras”. “Ulm” sastāvā vairāki basketbolisti ar NBA pieredzi, bet grieķu komandai četros mačos tikai viens panākums, līdz ar to prognozēju “Ulm” panākumu ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Buducnost” handikaps -3 (1,60) x “Ulm” handikaps -3 (1,50)

Prognoze neprecīza: “Promitheas Patras” uzvara 71:65

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Buducnost" -3 x "Ulm" -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73