40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Barcelona” un “Olimpia” ir labākas

Barselona, 21:00 @ 07.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā tuvojas regulārās sezonas izskaņa, un ceturtdienas vakarā norisināsies divi interesanti mači – turnīra tabulas līdere “Barcelona” spēkosies ar ļoti labi spēlējošo Telavivas “Maccabi”. Abas vienības savā starpā tikās regulārās sezonas ievadā, kad “Maccabi” bija pārāka ar 17 punktiem, un tas noteikti motivēs spāņus revanšēties.

“Barcelona” joprojām iztiek bez traumām un ir optimālā sastāvā, taču ik pa laikam kāds zaudējums ir. Uzskatu, ka komanda ceturtdienas vakarā būs pietiekami motivēta, lai savu skatītāju klātbūtnē izcīnītu uzvaru, tāpēc prognozēju “Barcelona” panākumu ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Otrā duelī viena no sezonas pastarītēm Lionas ASVEL tiksies ar Milānas “Olimpia”. Itālijas komandas sniegumu varētu raksturot kā amerikāņu kalniņus, jo pēdējā Itālijas A sērijas spēlē piedzīvota neveiksme. Milānai no turnīra tabulas šis ir svarīgs mačs, jo var izdoties pakāpties augstāk. Neskatoties uz to, ka spēle izbraukumā, prognozēju “Olimpia” panākumu ar vismaz diviem (-1,5) punktiem.

Prognoze neprecīza: “Maccabi” uzvara 104:80, “Olimpia” uzvara 81:80

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Barcelona" handikaps -1,5 x "Olimpia" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 3.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73