Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “Andorra” un “Partizan” būs pārākas

Andora, 19:00 @ 04.12.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Spānijas ACB līgā uzvarētāju centīsies noskaidrot “Andorra” un “Obradoiro” komandas. Turnīra tabulā abas vienības atrodas blakus, un “Andorra” sastāvs šosezon komplektēts ULEB Eirokausam, kurā tā startē atzīstami, turklāt savā laukumā izcīnītas uzvaras pret tādām komandām kā “Partizan” un “Joventut”.

Pašlaik “Andorra” kontā ir divas neveiksmes pēc kārtas, tāpēc komanda būs ļoti motivēta atgriezties uz panākumu takas. Klubs pratīs izmantot sava laukuma priekšrocības un pārspēs “Obradoiro” ar vismaz diviem punktiem (handikaps -2).

Adrijas līgā Bosnijas “Igokea” uzņems Serbijas “Partizan”, kas deviņās čempionāta spēlēs tikusi pie astoņām uzvarām, kamēr “Igokea” bilance ir 5-4. Viesu kontā ir divas uzvaras pēc kārtas, ja ņem abu turnīrus, kurā tā piedalās, turklāt šis būs pirmais mačs pēc izlašu pauzes, līdz ar to basketbolisti būs izsalkuši atkal doties laukumā. Neskatoties uz to, ka spēle būs izbraukumā, prognozēju “Partizan” uzvaru.

Ekspreša prognoze: “Andorra” handikaps -2 (1,44) x “Partizan” uzvara (1,41)

Prognoze precīza: “Andorra” uzvara 86:73, “Partizan” uzvara 70:68

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Andorra" handikaps -2 x "Partizan" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.03
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73