Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ekspreša prognoze: “49ers” un “Dolphins” uzvarēs

Džeksonvilla, 20:00 @ 21.11.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Piedāvāju ekspreša likmi uz divām spēlēm, kurām kopīgi redzu labu koeficientu! Maiami “Dolphins” spēlēs viesos pret Ņujorkas “Jets”. Kaut arī šīs ir tabulas lejasgala komandas, Maiami vēl kaut kur var aizķerties pēc “playoff”, un komanda pēdējā laikā rāda stabilāku sniegumu, jo īpaši aizsardzībā. Un, ja aizsardzība var pretiniekiem bieži likt pamest laukumu, tad uzbrukums var iemest punktus, lai uzvarētu spēli, jo īpaši pret “Jets”.

“Jets” pamatīgi aplauzās svētdien pret Bufalo komandu, smagi zaudējot un zaudējot arī cerības uz to, ka rezerves “quarterback” Maiks Vaits būs komandas glābējs. Mazliet par daudz sevi saslavējušais spēlētājs izpilda 4 pārtvertas piespēles, un tagad “Jets” atkal jādomā, kuru spēlētāju likt pamatsastāvā. Šāda sacensība starp “quarterback”, iespējams, kaut kur ir arī pozitīva, taču uzbrucēji līdz pat spēlei var nezināt, ar kuru spēlētāju būs jāspēlē. Nedomāju, ka “Jets” turpinās pārsteigt NFL un paredzu zaudējumu pret “Dolphins”.

Otrā spēlē lieku uz Sanfrancisko “49ers”, kas mani pamatīgi iegāza iepriekš. Šonedēļ spēle pret vājo Džeksonvillas “Jaguars”, kas pārsteidza NFL, uzvarot “Bills” komandu. Kaut arī “49ers” ir nestabili – nedēļu nospēlē labi, nedēļu slikti – es ticu, ka viņi apspēlēs “Jaguars”. “49ers” komandai ir ļoti labs uzbrukuma sastāvs – lieliski skrējēji, lielisks “wide receiver” Dībo Samuels, kurš zem radara lēnām sāk spēlēt superzvaigznes līmeni, un “quarterback” Džimijs Garopollo, kurš zina, ka sliktas spēles viņam ātri maksās vietu pamatsastāvā jaunajam Trejam Lensam, tādēļ lielas kļūdas tiek pieļautas maz.

“Jaguars” komandu ir interesanti skatīties, jo tajā spēlē un progresē šī gada pirmais drafta piks Trevors Lourenss, taču komanda aizsardzībā atrodas lejasgalā pilnīgi visos rādītājos un uzbrukumā vidēji gūto punktu ziņā atrodas otrajā vietā diemžēl no beigām. Kā redzams, komanda var izšaut, taču tas diez vai notiks pret “49ers”, kas uzbrukumā spēlē ilgi, nogurdinot aizsardzības un “Jaguars” noteikti nav gatavi šim spiedienam.

Mana prognoze – “Dolphins” handikaps -3 (1,85) x “49ers” handikaps -1,5 (1,44).

Prognoze precīza: “Dolphins” uzvara 24:17, “49ers” uzvara 30:10

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Dolphins" handikaps -3 x "49ers" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.66
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54