Liona, 21:45 @ 27.01.2021

Prognoze precīza!
Manā redzeslokā šoreiz Eirolīgas spēle starp Riharda Lomaža bijušo komandu Lionas “Asvel” un Vitorijas “Baskonia”.

Tonijam Pārkeram piederošā komanda pēdējā nogrieznī aizvada teicamas spēles. Visu turnīru ietvaros savā laukumā no iepriekšējām 10 spēlēm izcīnītas 7 uzvaras. Savukārt Eirolīgas ietvaros aizvadītajās trīs spēles divas uzvaras. Vienīgais zaudējums tik piedzīvots pret Pireju “Olympiacos” pagarinājumā.Atzīstamas izmaiņas veikusi vienība, papildinot sastāvu ar labiem ārējās līnijas spēlētājiem. Klubam pievienojies NBA čempiontitulu ieguvušais Noriss Kouls, kurš citu starpā to izdarīja kopā ar Lebronu Džeimsu, un vēl nesen NBA spēlējušais Deriks Voltons juniors. Lionas vienībā atrodami vēl vairāki Eirolīgas līmeņa spēlētāji.

Vitorijas komanda šobrīd atrodas sportiskajā bedrē. Teju pirms mēneša baski izcīnīja uzvaru pār vareno Maskavas “CSKA”, bet pēc tam piedzīvoti vairāki zaudējumi un aizvadīti neizteiksmīgi mači. Vēl nupat kā Spānijas basketbola līgas ietvaros tika piedzīvota sagrāve pret “Valencia”. Pie mīnusiem noteikti jāuzs arī tas, ka vienībai nav pietiekami dziļš sastāvs, lai no šīs bedres uzreiz izdotos tikt ārā.

Mana prognoze: Lionas uzvara.

Prognoze precīza: Lionas uzvara ar 83:77

Top Picks sporta prognožu spēle!

Eirolīga, Lionas “Asvel” - Vitorijas “Baskonia”: Lionas uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT