Minska, 16:30 @ 26.12.2020

Rīgas “Dinamo” dosies cīņā pret principiālu pretinieci Minskas “Dinamo”. Spēle būs ar komandu, kura reāli pretendē uz “play off” vietu un šobrīd atrodas Rietumu konferences 5.vietā.

Spēles starp Rīgas un Minskas “Dinamo” komandām vienmēr ir kaut kas īpašs – abas komandas atrodas ārpus Krievijas teritorijas, abām ir atļauts nelimitēts ārzemnieku skaits. Paralēles vēl var vilkt, ka gan mums, gan Minskas komandai pēdējos gados sniegums bijis visai vājš. Šajā sezonā gan Minska izskatās krietni labāk.

Tomēr spēle neskatoties uz atšķirībām tabulā būs principiāla. Rīgas komanda ir papildinājusi sastāvu ar pāris spēlētājiem. Noteikti jāizceļ Roberts Bukarts, augsta līmeņa spēlētājs, kurš var gūt vārtus – to arī iepriekšējās spēlēs redzējām. Neskatoties uz papildinājumu uzbrukumā, problēmes mums ir ar aizsardzību un vārtsargiem.

Minskas komanda spēle salīdzinoši rezultatīvi, vismaz trīs vārti spēle. Arī Rīgas komanda pēdējās spēlēs spēj samest vārtus un uzbrukums ir ieskrējies. Mana prognoze, ka spēlē kopumā būs vismaz seši vārti.

Likme TV turpina priecēt: īpašs bonuss un naudas atmaksa uz “Dinamo” komandu derbiju

KHL. Minskas "Dinamo" pret Rīgas "Dinamo": vārti virs 5.5
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.83
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Oļegs Sorokins
Bijušais Latvijas hokeja izlases aizsargs
Par ekspertu

Oļega Sorokina vārds komentārus neprasa. Visi atminās Sorokina slaveno pirueti, kuru viņš nekautrējās izmantot pret pasaules hokeja grandiem. Vairāk kā desmit gadus bijis stabila Latvijas hokeja izlases vērtība, spēlējis Latvijas hokeja flagmanī Rīgas "Dinamo" un daudzos ārzemju klubos. Erudīts un zinošs, raidījumu vadītājs un treneris.

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
4
Precīzas
1
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT