Turīna, 21:45 @ 09.02.2021

Atgriezts!

Itālijas kausa pusfināla ietvaros Turīnas “Juventus” savā laukumā uzņems Milānas “Inter”. Pirmajā spēlē uzvaru ar 2:1 izcīnīja šīsdienas mājinieki. Iepriekšējā mačā milāniešiem neizdevās realizēt vairākas iespējas otrajā puslaikā, savukārt, “Juventus” izmantoja pretinieku kļūdas, pārvēršot tās uzvarā.

“Inter” vienības rindās atgriezīsies Romelu Lukaku un Ašrāfs Hakīmi. Abi bija diskvalificēti pēc karstā Milānas derbija. Turīnai diemžēl nevarēs palīdzēt Alvaro Morata, kurš šobrīd ir saķēris vīrusu. Par laimi tas nav koronavīruss. Viņa vietā sākumsastāvā dosies Dejans Kuliševskis.

Klondaika.lv totalizators: kā reģistrēties un sākt likt likmes

Abi klubi aizvadītajā A sērijas kārtā pārspēja savus pretiniekus ar 2:0. Milānai gan pretinieks, gan arī pati spēle bija vieglāka. Uzvarēta “Fiorentina” un pārliecinoša, viegla spēle. Rezultāta starpība varēja būt arī lielāka. Toties “Juventus” uzvara bija saspringtākā gaisotnē, kur visu spēli bija spriedze pret “AS Roma”. 

Uzskatu, ka “Inter” šajā divcīņā noteikti nospēlēs labāk nekā pirmajā. Iesaku likt uz Milānas “Inter” uzvaru ar handikapu 0, kas nozīmē, ka neizšķirta gadījumā saņemsiet likmes summu pilnā apmērā.

Spēles rezultāts: 0:0 (likme atgriezta)

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

Itālijas kauss. Turīnas "Juventus" - Milānas "Inter": 2(0)
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks
Sportacentrs.com TV futbola komentētājs
Par ekspertu

Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Arī Eiropas futbolā Arkādijs ir iekšā - vairāk seko Itālijai, Anglija, Vācijai un Krievijai, kā arī dievina izlašu spēles. Prognozes uz Latvijas un vadošajiem Eiropas futbola čempionātiem.

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
37
Precīzas
10
Zaudētas
26
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT