40 EUR bezriska likme
Saņemt

Coppa Italia: Vai Konte aizliks kāju priekšā Pirlo ceļā uz finālu?

Turīna, 21:45 @ 09.02.2021

Atgriezts!

Itālijas kausa pusfināla ietvaros Turīnas “Juventus” savā laukumā uzņems Milānas “Inter”. Pirmajā spēlē uzvaru ar 2:1 izcīnīja šīsdienas mājinieki. Iepriekšējā mačā milāniešiem neizdevās realizēt vairākas iespējas otrajā puslaikā, savukārt, “Juventus” izmantoja pretinieku kļūdas, pārvēršot tās uzvarā.

“Inter” vienības rindās atgriezīsies Romelu Lukaku un Ašrāfs Hakīmi. Abi bija diskvalificēti pēc karstā Milānas derbija. Turīnai diemžēl nevarēs palīdzēt Alvaro Morata, kurš šobrīd ir saķēris vīrusu. Par laimi tas nav koronavīruss. Viņa vietā sākumsastāvā dosies Dejans Kuliševskis.

Abi klubi aizvadītajā A sērijas kārtā pārspēja savus pretiniekus ar 2:0. Milānai gan pretinieks, gan arī pati spēle bija vieglāka. Uzvarēta “Fiorentina” un pārliecinoša, viegla spēle. Rezultāta starpība varēja būt arī lielāka. Toties “Juventus” uzvara bija saspringtākā gaisotnē, kur visu spēli bija spriedze pret “AS Roma”. 

Uzskatu, ka “Inter” šajā divcīņā noteikti nospēlēs labāk nekā pirmajā. Iesaku likt uz Milānas “Inter” uzvaru ar handikapu 0, kas nozīmē, ka neizšķirta gadījumā saņemsiet likmes summu pilnā apmērā.

Spēles rezultāts: 0:0 (likme atgriezta)

Itālijas kauss. Turīnas "Juventus" - Milānas "Inter": 2(0)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84