40 EUR bezriska likme
Saņemt

Cik trīspunktniekus sezonas sākumā iemetīs Bertāns?

Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Runājot par Dāvi Bertānu un viņa rezultativitāti sezonas sākumā, jāņem vērā divi faktori. Pirmkārt, Vašingtonas “Wizards” ir jauna komanda šajā sezonā ar Raselu Vestbruku priekšgalā un nav zināms, kā veidosies Dāvja sadarbība ar viņu. Visi zina kāds Vestbruks ir kā spēlētājs – daudz pietur bumbu un uzņemās iniciatīvu uz sevi. Nav tā, ka viņš nedod piespēles, bet jautājums ir: vai Dāvim būs iespējas pāriet pāri centram, pieņemt lēmumu un izdarīt ātru metienu – kā tas bija daudzkārt iepriekšējā sezonā.

Otrkārt, nevaram aizmirst, ka tas ir sezonas sākums. Dāvis nav kopā ar komandu un tai pievienosies vēlāk. Šobrīd trenējas individuāli, bet pēc divām nedēļām jau sākas sezona, tādēļ sliecos uz to, ka Dāvis vēl nebūs izcilā spēles formā, lai katru spēli vidēji iemestu četrus tālmetienus. Protams, kādā no spēlēm viņš var izšaut, bet vai visās būs tāda stabilitāte, lai sešās spēlēs sakrātu vairāk par 23 tālmetieniem – domāju, ka nē.

11.lv piedāvā līniju: Dāvis Bertāns realizēs 23 3.pt. metienus pirmajās 6 aizvadītājās spēles NBA 2020/21. gada reg. sezonā

Prognozes rezultāts:Precīza
Bertāns realizēs 23 3.pt. metienus pirmajās 6 aizvadītājās spēles 20/21. gada reg. sezonā: nē
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31