40 EUR bezriska likme
Saņemt

Čempionu līga: “Sevilla” pret Dortmundes “Borussia”

Sevilja @ 17.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Seviljā mūs gaida ārkārtīgi saistošs duelis starp mājinieci “Sevilla”, kas ne tikai nav ielaidusi 708 minūtes pēc kārtas, bet ir arī svinējusi septiņas sausās uzvaras pēc kārtas, un Dortmundes “Borussia”, kas kaut vienus vārtus guvusi gandrīz piecus mēnešus no vietas – iespaidīgās 28 spēlēs pēc kārtas. Krietni labākā formā gan atrodas “Sevilla”, kas izcīnījusi deviņas uzvaras pēc kārtas, ieskaitot neseno panākumu Karaļa kausa pusfināla pirmajā spēlē pār “Barcelona” (2:0), kamēr Dortmunde, īpaši tās aizsardzība, buksē un iepriekšējo septiņu maču laikā izcīnījusi tikai vienu uzvaru pamatlaikā.

Viena no daudzām pandēmijas laika iezīmēm bijusi mājas un izbraukuma laukuma priekšrocību nonivelēšanās, taču “Sevilla” mājas stadionā pat pie tukšām tribīnēm bijis ļoti draudīgs spēks – mājās izcīnītas septiņas uzvaras pēc kārtas un 16 mājas spēlēs svinētas 12 uzvaras. “Sevilla” labi ieeļļoto mehānismu ziemā papildinājis arī viens no “Atalanta” līderiem Papu Gomess, kurš Bergamo klubu pameta konflikta dēļ, savukārt Dortmundes trauslā aizsardzība astoņos mačos ielaidusi 15 vārtu – galvenais jautājums, vai Ērlingam Holannam ar partneriem pietiks jaudas otrā laukuma galā kompensēt nedrošību savā laukuma pusē.

Prognoze neprecīza: “Borussia” uzvara 3:2

Nelaid garām iespēju izcelt Eiropas futbola piecīti! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
ČL, "Sevilla" - "Borussia" (D): "Sevilla" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.32
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90