Leverkūzene, 21:30 @ 19.01.2021

Prognoze neprecīza!

Šodien mana likme uz Vācijas bundeslīgas spēli starp Leverkūzenes “Bayer 04” un Dortmundes “Borussia” komandām. Uzskatu, ka šajā spēlē Dortmunde nezaudēs, kā arī cīņa nebūs pārāk rezultatīva. Tātad, neizšķirts vai “Borussia” panākums + mazāk par 4,5 kopā gūtiem vārtiem.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas blakām un katra izcīnījusi pa 29 punktiem, ieņemot trešo un ceturto vietu. Abas spēlē rezultatīvi – daudz gūst vārtus. Gana līdzīga ir arī komandu aizsardzība, bet, ja papētam dziļāk, aina ir mazliet citādāka.

“Borussia” iepriekšējās piecās spēlēs pret Leverkūzeni uzvarējusi četras reizes. Arī šobrīd Dortmundes futbolisti ir mazliet labākā formā: iepriekšējās četrās cīņās trīs panākumi. Tikmēr “Bayer” ir maza krīzīte – iepriekšējās piecās spēlēs tikai viena uzvara. Tas liecina, ka spēku samērs varētu būt ne tik vienlīdzīgs kā rāda tabula, tādēļ sliecos uz Dortmundes spēku. Uzskatu, ka “Borussia” šajā spēlē nezaudēs.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 2:1

Lielisks piedāvājums Bundeslīgas titānu cīņai: likmes summas atgriešana 100% apmērā neizšķirta gadījumā

Bundeslīga, "Bayer 04" - "Borussia": 2x + kopā zem 4,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.60
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns
TV3 Sport futbola komentētājs
Par ekspertu

TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.

Eksperta statistika
Likmes
2
Precīzas
1
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
65
Zaudētas
92
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT