40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Bayer 04” pret “Borussia”: grandu duelis Leverkūzenē

Leverkūzene, 21:30 @ 19.01.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze neprecīza!

Šodien mana likme uz Vācijas bundeslīgas spēli starp Leverkūzenes “Bayer 04” un Dortmundes “Borussia” komandām. Uzskatu, ka šajā spēlē Dortmunde nezaudēs, kā arī cīņa nebūs pārāk rezultatīva. Tātad, neizšķirts vai “Borussia” panākums + mazāk par 4,5 kopā gūtiem vārtiem.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas blakām un katra izcīnījusi pa 29 punktiem, ieņemot trešo un ceturto vietu. Abas spēlē rezultatīvi – daudz gūst vārtus. Gana līdzīga ir arī komandu aizsardzība, bet, ja papētam dziļāk, aina ir mazliet citādāka.

“Borussia” iepriekšējās piecās spēlēs pret Leverkūzeni uzvarējusi četras reizes. Arī šobrīd Dortmundes futbolisti ir mazliet labākā formā: iepriekšējās četrās cīņās trīs panākumi. Tikmēr “Bayer” ir maza krīzīte – iepriekšējās piecās spēlēs tikai viena uzvara. Tas liecina, ka spēku samērs varētu būt ne tik vienlīdzīgs kā rāda tabula, tādēļ sliecos uz Dortmundes spēku. Uzskatu, ka “Borussia” šajā spēlē nezaudēs.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 2:1

Lielisks piedāvājums Bundeslīgas titānu cīņai: likmes summas atgriešana 100% apmērā neizšķirta gadījumā [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Bundeslīga, "Bayer 04" - "Borussia": 2x + kopā zem 4,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.60
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71