40 EUR bezriska likme
Saņemt

Australian Open: Stens Vavrinka pret Mārtonu Fučoviču

Melburna, 03:00 @ 10.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Ir sācies pirmais gada “Grand Slam” turnīrs – “Australian Open”, kas gan šogad diemžēl pamatturnīrā notiks bez mūsu Ernesta Gulbja. Izņemot Rodžeru Federeru, visas lielākās zvaigznes ir ierindā.

Manu uzmanību ir piesaistījis otrās kārtas mačs, kas norisināsies naktī uz trešdienu: 2014.gada “Australian Open” uzvarētājs Stens Vavrinka, kurš šobrīd ieņem 18. pozīciju ATP rangā pret ungāru Mārtonu Fučoviču, kurš ieņem 55. pozīciju. Savstarpējās spēles līdz šim ir 3:1 Vavrinkas labā.

Spēle būs interesanta, agresīva un baudāms teniss. Vavrinka ir stabilāks, viņš māk sagatavoties lieliem turnīriem, tādēļ mana prognoze ir, ka Vavrinka uzvarēs pārliecinoši.

Prognoze neprecīza: Fučovičs uzvarēja

“Australian Open” ir gaisā – saņem sāvu bezriska likmi šeit! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Australian Open. Stens Vavrinka pret Mārtonu Fučoviču: Vavrinkas uzvara ar setu handikapu -1.5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.77
Prognozi piedāvā
Rihards Emuliņš, eksperts, likme.tv
Latvijas čempions tenisā
Rihards ir spējis iekļūt ATP reitingā, pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņā, uzvarējis Latvijas čempionātā, kā arī kļuvis par BUCS (British Universities and Colleges Sport) līgas čempionu University of Stirling sastāvā un ir šī brīža 5. vietas īpašnieks Latvijas tenisa reitingā. Šobrīd Rihards ir ne tikai tenisa treneris, bet arī raidījuma ‘’Tenisamānija’’ vadītājs, mājas lapas webtennistraining.com izveidotājs un tenisa grāmatas "Shortcut To Success" autors.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes3
Precīzas1
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:+1,11