40 EUR bezriska likme
Saņemt

Australian Open: Medvedevs pret Cicipasu

Melburna, 10:30 @ 19.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Stefanos Cicipass iepriekšējā kārtā parūpējās par samērā lielu pārsteigumu. Viņš uzvarēja Rafaelu Nadalu, nonākdams iedzinējos setos ar 0:2, grieķu sportists spēja rast spēkus un motivāciju, lai atspēlētos. Šoreiz viņam pretī būs izcils taktiķis – Daniils Medvedevs.

Abu tenisistu savstarpējā bilance runā par labu Medvedevam. Izcīnītas piecas uzvaras sešos sasvstarpējos dueļos. Domāju, ka arī šajā reizē viņš triumfēs. Par labu runā tas, ka iepriekšējās divās kārtās izdevās pārspēt savus pretiniekus ar 3:0. Krievijas pārstāvis rāda gudru spēli un darbojas ļoti taktiski, gluži kā šahists tenisa kortā.

Turpretī Cicipasam pēdējā bija smaga piecu setu cīņā, kurā tika atdoti ļoti daudz spēki gan morāli, gan fiziski. Vēsture rāda, ka pēc šādiem mačiem tenisistiem seko lejupslīde.

Mana prognoze: Daniila Medvedeva uzvara ar geimu handikapu -3,5.

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Precīza
Australian Open. Medvedevs pret Cicipasu: Daniila Medvedeva uzvara ar geimu handikapu -3,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31