40 EUR bezriska likme
Saņemt

Australian Open: Hačanovs pret Berretīni

Melburna, 08:00 @ 13.02.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Austrālijas atklātajā tenisa čempionātā mūs sagaida lielisks duelis. Savā starpā sacentīsies divi vienaudži – krievs Karens Hačanovs mērosies spēkiem ar Mateo Berretīni.

Abi spēlētāji ir jauni un talantīgi, kā arī apveltīti ar lielisku servi. ATP ranga 20.vietas īpašnieks Hačanovs piekopj ļoti skatāmu tenisu. Viņa spēle ir agresīva un uzbrūkoša, kas viņam varētu būt priekšrocība arī gaidāmajā dīvcīņā. Krievu sportists lieliski apliecināja sevi pagājušā gada “French Open”, kurā viņam izdevās tikt līdz ceturtdaļfinālam.

Paredzu, ka mačs būs sīvs un spēkošanās ilgs četrus, piecus setus. Lai gan Berretīni šobrīd atrodas augstāk rangā (10.vieta), priekšroku dodu Hačanovam. Viņš pierādīja savas spējas arī abu iepriekšējā tikšanās reizē, kad uzvarēja ar 2 : 0. Mana prognoze: Karena Hačanova uzvara.

Prognoze neprecīza: Beretīni uzvara 7:6, 7:6 un 7:6

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Australian Open. Karens Hačanovs pret Mateo Berretīni: Karena Hačanova uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 2.55
Prognozi piedāvā
Kristaps Valters, eksperts, likme.tv
Bijušais Latvijas basketbola izlases līderis
Kristapa Valtera vārds komentārus neprasa - spēlējis Eiropas augstākajā līmenī ULEB Eirolīgā, pārstāvējis komandas Grieķijā, Vācijā, Turcijā, bet karjeras labākos gadus pavadījis Eiropas spēcīgākajā līgā - Spānijas ACB čempionātā. Kristaps pēc karjeras noslēgšanas kļuvis par individuālo treneri, kā arī izmēģina spēkus mediju jomā, piedaloties dažādos raidījumos par sportu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes51
Precīzas15
Zaudētas36
Atgrieztas0
Peļņa:-15,31