40 EUR bezriska likme
Saņemt

Augstākais koeficients tirgū uz OHL spēli

Jelgava, 15:00 @ 15.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Back to back” spēle OHL, kas nav visai bieža parādība, taču vīruss ir viesis korekcijas visos nacionālajos čempionātos. Vakar uzvaru izcīnīja jelgavnieki, kas, manuprāt, bija loģisks iznākums, bet es gan biju gaidījis pārliecinošāku uzvaru. Liepājnieki ir uz šīm izbraukuma spēlēm devušies tikai ar desmit uzbrucējiem, tiesa ļoti meistarīgiem, noteikti šodien būs smagāk izturēt augsto tempu, ko komandas uzņēma jau vakar.

Prognozēju, ka arī vārtos varētu stāties komandu otrie numuri šodien, taču uz šo faktu gan es nepaļaujos. Abās komandās ir ļoti labi izpildītāji, taču šobrīd jelgavnieki ir uzņēmuši labāku formu un viņu vadošais uzbrukuma trio sagādā problēmas visām komandām. Īsāks soliņš liepājniekiem, ļoti iespējams, liks vairāk noraidīties, kas nereti tādos gadījumos notiek un vairākuma brigāde mājiniekiem ir laba.

Augstākais koeficents tirgū, vidēji šim ir ap 1,80.

Prognoze precīza: spēles rezultāts 4:3

Prognozes rezultāts:Precīza
OHL, "Zemgale" - "Liepāja": Kopā vairāk par 6,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64