40 EUR bezriska likme
Saņemt

Anglijas premjerlīga: Ņūkastlas “United” pret “Liverpool”

Ņūkāstlā, 22:00 @ 30.12.2020

Šodien padalīšos ar Ņūkastlas “United” un “Liverpool” spēli Anglijas premjerlīgas turnīra ietvaros. Prognozēju, ka Liverpūles futbolisti gūs panākumu un izdarīs to vismaz ar divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Paskaidrošu kāpēc. Ja skatamies uz Liverpūles pēdējām trīs spēlēm, tad divas uzvaras izcīnītas pret Totenhemas “Hotspur” (2:1) un “Crystal Palace” (7:0), bet neizšķirts piedzīvots pret “West Brom” (1:1). To var uzskatīt par izņēmumu, jo Jirgena Klopa komanda spēlēja labi, bet nespēja realizēt momentus. Vārtu rāmī tika izdarīti pat 17 sitieni.

Savukārt, ja runājam ar Ņūkastlas komandu, tad iepriekšējās četrās spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi un viens neizšķirts. Komanda neveiksmi piedzīvoja arī Anglijas līgas kausa izcīņā. Komanda nespēj atrast savu spēli uzbrukumā un šobrīd piedzivo grūtus laikus.

Jāpiebilst, ka pēdējās piecās savstarpējās spēlēs, “Liverpool” četrās no tām ir guvusi panākumu ar divu vārtu pārsvaru, kas liek domāt, ka arī šoreiz šāds scenārijs ir pavisam reāls. “Liverpool” saturīgais sniegums, iepriekšējo spēļu ar Ņūkāstlu faktors un mājinieku sliktā forma liek domāt par Liverpūles uzvaru ar divu vārtu pārsvaru.

Prognoze ir neprecīza

Anglijas premjerlīga. Ņūkastlas “United” - “Liverpool”: “Liverpool” (-1,5)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.81
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71