40 EUR bezriska likme
Saņemt

Amerikāņiem ir teiciens – neliec pret Breidiju!

Tampabeja @ 08.02.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmdienas rīts daudziem sāksies miegaini, jo naktī (1.30 pēc Latvijas laika) uz to norisināsies “Superbowl”: Tampabejas “Bucanneers” uzņems Kanzassitijas “Chiefs”. Šajā dueli jāizceļ divas zvaigznes. “Chiefs” zvaigzne Patriks Mahoums pret 43 gadus veco Tomu Breidiju un Tampabejas komandu. Breidijam ir seši tituli un deviņi “Superbowl” fināli.

“Chiefs” praktiski nav mainījusi sastāvu no pagājuša gada, komandai ir ļoti spēcīgs uzbrukums un aizsardzība. Nav daudz vājo punktu, kamēr Tampabeja ir vairāk aizsardzības komanda. Daudz noteiks taktiskās nianses. Favorīti ir “Chiefs”, tomēr ir zināms, ka čempioniem titulu ir nosargāt grūtāk nekā to iegūt. Tāpat jāpiemin, ka Tampa spēlēs savā laukumā. Ne velti amerikāņiem ir teiciens: neliekat likmi pret Tomu Breidiju. Un arī es šoreiz noriskēšu un teikšu, ka uzvaru izcīnīs Tampabejas komanda.

Veic prognozi grandiozajā “Super Bowl” un saņem bezriska likmi! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Precīza
Superbowl: "Buccaneers" pret "Chiefs": "Buccaneers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 2.45
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25