40 EUR bezriska likme
Saņemt

Jaunums Latvijā! Tonybet sporta totalizators jaunajiem klientiem dāvā līdz 100 EUR [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Šis bonus ir noslēdzies. Iepazīstieties ar jauno:

Tonybet piedāvā jaunajiem klientiem – “Cashback” līdz 100 EUR!

Reģistrējoties online sporta totalizatorā, ikviens gaida kādu iespaidīgu bonusa piedāvājumu vai tas būtu bezriska likmju formā vai arī naudas izteiksmē. Tonybet dāsni parūpēsies par katru jaunu klientu un dāvās ikvienam 100% pirmās iemaksas bonusu, vērtībā līdz pat 100 EUR, kas tiks izmaksāts kā bezmaksas sporta likmes formā.

Depozīta jeb iemaksas bonuss darbojas tā, ka Tu veic iemaksu un sporta totalizators piešķir bonusu šīs iemaksas apmērā, norādot tā procentuālo vērtību, piem. 50% depozīta bonuss būs naudas vai bezriska likmju apmērs, kas būs kā puse no iemaksas. Tonybet sper soli tālāk un padara iemaksas bonusu vēl iespaidīgāku, piešķirot to pilnā apmērā, turklāt vērtībā līdz pat 100 EUR.

Ņem vērā, ka akcijā darbojas bonusa apgrozījuma nosacījums – 5X. Tas paredz, ka lai veiksmīgi kvalificētos bonusa summai, Tev nepieciešams apgrozīt iemaksu vismaz piecas reizes. Pēc iemaksas veikšanas pasteidzies, jo apgrozījuma prasība jāizpilda 14 dienu laikā kopš pirmās iemaksas mirkļa. Likmes, kas tiek atgrieztas, atceltas vai cashout likmes nekvalificējas apgrozījumam.

Kā saņemt bonusu?

Ja vēlies izmantot Tonybet reģistrācijas akciju, Tev jāreģistrējas un reģistrācijas formā jānorāda šis bonuss. Pēc veiksmīgas reģistrācijas iemaksā pirmo depozītu vismaz 10 EUR apmērā. Kad konts veiksmīgi papildināts, veic vienu vai vairākas sporta likmes ar kopējo apgrozījumu, kas ir vismaz piecas reizes lielāks par pirmo depozītu. Apgrozījumam tiek ņemtas vērā tikai tās likmes, kurām koeficienti ir: vienkāršām likmēm – vismaz 1.50, kombinētajām likmēm – kopējais koeficients vismaz 1.70. Pēc apgrozījuma izpildes, kad notikumi tiks aprēķināti, Tonybet Tev ieskaitīs 100% no pirmā depozīta bezmaksas likmes izteiksmes formā.

Piešķirto bezsmaksas likmi ir iespējams izmantot tikai kā kombinēto likmi ar vismaz 3 notikumiem, bez jebkādiem koeficientu ierobežojumiem.

Piemērs

Veic pirmo iemaksu 75 EUR apmērā. Apgrozi 375 EUR uz Premjerlīgu: Arsenal – Chelsea uz Arsenal uzvaru, kur koeficients ir 1.60. Pēc spēles rezultāta izsludināšanas Tonybet Tavā kontā ieskaitīs bezmaksas likmes bonusu 75 EUR vērtībā, kas ir 100% no pirmās iemaksas.

Galvenais jautājums, kas nāk prātā ir “Vai šis piedāvājums ir izdevīgs”? Latvijas online totalizatora tirgū, lielākoties spēlētāji ir pieraduši uz bezriska likmēm un depozīta bonuss varētu nešķist vērtīgs piedāvājums, taču, ja esi nolēmis palikt Tonybet ilgāk un veikt tajā likmes, ne tikai izmantot bonusu, tad jā, viennozīmīgi iesakām šo piedāvājumu un izveidot jaunu Tonybet kontu.

Vairāk

Tonybet totalizators
Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Tonybet sporta totalizators
Tonybet kazino

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu