Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Bļugers pret “Bruins” – lieliska iespēja apdrošināt savu likmi “Synottip” platformā [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Sadarbībā ar “Synottip” tiek sniegts īpašais piedāvājums ikvienam Likme.TV lasītājam. Šajā reizē būs ekskluzīva iespēja apdrošināt savu likmi un saņemt 100% atlīdzību NHL smagsvaru divcīņā starp Bostonas “Bruins” un Tedija Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”.

Spēles sākums 27.janvārī 2.00 pēc Latvijas laika.

Abas vienības šajā sezonā spēlē Austrumu divīzijā, kurā savstarpēji līdz šim aizvadījušas divas spēles. Pirmajā no tām Bostona savā laukumā uzvarēja ar 4:1, savukārt otrajā mačā, mājinieku statusā esošie “Penguins”, revanšējās ar 4:3.

Klubi jau vēsturiski ir bijuši sīvi pretinieki un šo varam uzskatīt arī par derbiju. Iepriekšējās desmit spēlēs uzvaras dalot pamīšus, katrai tās izcīnot pa piecām reizēm. Jāiezīmē tas, ka komandas spēlē rezultatīvu un skatāmu hokeju. Šosezon ar abu komandu dalību, kopā tiek gūti vidēji mazliet virs sešiem vārtiem mačā.

“Synottip” likmes apdrošināšanu visiem Likme TV lietotājiem: Ja mača iznākums būs neizšķirts – saņem 100% no likmes jeb 10 eiro atpakaļ.

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Boston Bruins” pret “Pittsburg Penguins”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju “1 vai 2” un tās vērtībai jābūt precīzi 10 eiro vērtībā. Likmes uzvaras gadījumā tiks saņemts laimests, bet neizšķirta gadījumā 100% no likmes jeb 10 eiro atgriezīsies tavā kontā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu