5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Ekskluzīvs bonuss par katriem ”Juventus” gūtajiem vārtiem “Serie A” grandu duelī [Noslēdzies]

Likme TV turpinot sadarbību ar sporta totalizatoru “Synottip” 6.janvāra spēlei starp “AC Milan” un Turīnas “Juventus” piedāvā īpašu bonusu visiem Likme TV sekotājiem.

Starp šiem Itālijas “Serie A” futbola grandiem dueļi allaž bijuši principāli. Šogad Turīnas komanda, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, neatrodas pašā tabulas virsotnē, taču sezonas gaitā strauji uzņem apgriezienus, pēdējās 7 izbraukuma spēlēs izcīnot 5 uzvaras un vismaz piecos no šiem mačiem gūstot 3, vai vairāk vārtus spēlē.

Krištianu Ronaldu joprojām turpina mirdzēt un “Serie A” ietvaros guvis jau 14 vārtus (labākais rādītājs līgā) šajā sezonā un ir allaž pierādījis sevi kā stabilu vērtību svarīgos mačos, kas Likme TV ekspertiem liek domāt, ka būs vairāki gūtie vārti arī šajā mačā. Uzvarot šo spēli, Turīnas komanda būtiski sadeldēs pārsvaru starp viņiem un līdervienību “AC Milan”.

Synottip uz šo spēli piedāvā sekojošu bonusu Likme TV sekotājiem: Neatkarīgi no likmes rezultāta saņem 3 EUR par katriem „Juventus” komandas gūtajiem vārtiem.

Bonuss darbosies visiem: gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 15 EUR vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “AC Milan” pret Turīnas “Juventus”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei un tās vērtībai jābūt 15 EUR, kā arī koeficientam jābūt vismaz 1.5. Neatkarīgi no iznākuma saņem papildus 3 EUR par katriem “Juventus” gūtajiem vārtiem.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT

Autors
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Mēs izvēlamies
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu