5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Lielisks piedāvājums Bundeslīgas titānu cīņai: likmes summas atgriešana 100% apmērā neizšķirta gadījumā [Noslēdzies]

Likme TV sekotājiem sadarbībā ar totalizatoru “Synottip” tiek sniegts īpašs piedāvājums. 19.01 risināsies spēle starp Vācijas Bundeslīgas titula pretendentēm Leverkūzenes “Bayer 04” un Dortmundes “Borussia”. 

Duelis sola bezkompromisa cīņu visas spēles garumā. Abiem klubiem šobrīd ir pa 29 punktiem, kas attiecīgi ļauj ieņemt trešo un ceturto vietu turnīra tabulā. Jebkura no komandām uzvaras gadījumā panāks otrajā vietā esošo Leipcigas vienību.

Petera Bosa trenētie spēlētāji šosezon teicami izmanto mājas laukuma priekšrocības. Vienīgo zaudējumu tajā piedzīvojot pret spēcīgo Minhenes “Bayern” un bavāriešiem uzvaras vārtus izdevās gūt vien kompensācijas laika pēdējā minūtē.

Ievērības cienīgu sniegumu rāda arī Dortmundes futbolisti. Iepriekšējos piecos izbraukuma mačos izcīnītas četras uzvaras.

Šādi titānu cīņas priekšnoteikumi liecina par to, ka abas puses būs nepiekāpīgas, tādejādi palielinot iespējas uz neizšķirtu galarezultātu.  

“Synottip” uz šo spēli piedāvā likmes apdrošināšanu visiem Likme TV lietotājiem: Ja mača iznākums būs neizšķirts – saņem 100% no likmes jeb 10 eiro atpakaļ.

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Bayer Leverkusen” pret “Borussia Dortmund”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju “1 vai 2” un tās vērtībai jābūt precīzi 10 eiro vērtībā. Likmes uzvaras gadījumā tiks saņemts laimests, bet neizšķirta gadījumā 100% no likmes jeb 10 eiro atgriezīsies tavā kontā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT.

Autors
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Mēs izvēlamies
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu