40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvija – Melnkalne: īpašais piedāvājums! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Trešdien, 24. martā Latvijas futbola izlase uzsāks dalību Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, un pirmajā mačā latviešiem “Skonto” stadionā pretī stāsies Melnkalnes izlase!

Likme TV sadarbībā ar Synottip.lv izveidojusi īpašu piedāvājumu – veic likmi uz trešdienas maču un saņem 5 eiro, ja likme izrādīsies neprecīza!

Piedāvājumu var izmantot tikai klienti, kuri jau ir reģistrējušies Synottip.lv. Lai aktivizētu piedāvājumu, jāveic 10 eiro iemaksa ar kodu “likmetv“. Pēc tam jāveic vienkāršā pirmsspēles vai LIVE likme vismaz 10 eiro apmērā uz jebkuru Latvijas – Melnkalnes notikumu, bet koeficientiem jābūt vismaz 1,50.

Ja veiktā likme nebūs precīza, saņemsi 5 eiro atpakaļ savā kontā! Akcijai kvalificējas tā likme, kas veikta kā pirmā pēc iemaksas veikšanas.

Vairāk par piedāvājuma nosacījumiem lasi ŠEIT.

Ja vēl neesi Synottip.lv klients, izmanto mūsu īpašo piedāvājumu, ar kuru var iepazīties ŠEIT.

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu