40 EUR bezriska likme
Saņemt

Īpašais piedāvājums – prognozē iznākumu Mančestras derbijā un saņem vārtu bonusu! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Svētdien Anglijas Premjerlīgā gaidāms pavisam īpašs duelis, jo savā starpā tiksies abas Mančestras komandas – “City” un “United”! Arī turnīra tabulā komandas atrodas pašā galvgalī, tiesa, “City” triumfu šajā sezonā ir grūti apstrīdēt, jo komanda 11 kārtas līdz Premjerlīgas beigām atrodas vadībā ar 12 punktiem.

Nedrīkst aizmirst arī to, ka “City” ir uzvarējusi 21 spēlē pēc kārtas, bet zaudējusi nav 28 mačos pēc kārtas! Skaidrs, ka “United” var justies atstumta, jo visa uzmanība pievērsta “City”, taču šis var kalpot par motivāciju svētdienas spēlē.

Spēles sākums plkst. 18:30.

Likme.tv, sadarbojoties ar Synottip.lv, piedāvā īpašu bonusu uz “City” un “United” spēli – par katriem gūtajiem vārtiem laimē 2 eiro!

Kas ir jādara? Pirmkārt, jāreģistrējas Synottip.lv, ja tas vēl nav izdarīts. Otrkārt, jāveic 10 eiro iemaksa ar kredītkarti vai internetbanku, izmantojot kodu “likmetv”.

Pēc tam jāveic 10 eiro pirmsspēles vienkāršā likme (ar vienu notikumu kuponā), prognozējot “City” – “United” uzvarētāju! Neskatoties uz spēles iznākumu, saņemsi 2 eiro par katriem gūtajiem vārtiem, taču maksimālā bonusa vērtība ir 10 eiro.

Vārtu bonuss spēlētāja kontā tiks ieskaitīts 8. martā, bet piedāvājumu no viena konta var izmantot tikai vienreiz.

Vairāk par nosacījumiem lasi ŠEIT.

Ja neesi reģistrējies Synottip totalizatorā, tad izmanto šo bonusu:

Ekskluzīvais piedāvājums: sporta likmes bez riska līdz 50 eiro [Noslēdzies]

(2021)”]

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu