40 EUR bezriska likme
Saņemt

Grandu duelis Londonā: liec droši, jo Tava likme ir apdrošināta

Saņemt bonusu

Cīņa par Premjerlīgas titulu rit pilnā sparā. Šajā kārtā tiksies pagājušās sezonas čempioni “Liverpool” pret allaž spēcīgo “Tottenham Hotspur”. 

Spēles sākums šovakar 22.00.

Šobrīd līgas kopvērtējumā Liverpūles komanda atrodas vienu ailīti augstāk nekā londonieši. Piektajā un sestajā vietā esošās vienības atpaliek no līdervienības “Manchester City”, attiecīgi, septiņus un astoņus punktus. Tas nozīmē, ka katram punktam šajā spēlē būs vitāla nozīme.

Jirgena Klopa trenētie spēlētāji iepriekšējās 10 izbraukuma spēlēs ir tikuši tikai pie trim uzvarām un piecas reizes spēlējuši neizšķirti. Savukārt, Žozē Mourinju vadītais Londonas klubs iespējis astoņas uzvaras un tikai reizi piedzīvojis neveiksmi.

Savstarpējās spēlēs “Spurs” nav izdevies uzvarēt septiņas spēles pēc kārtas. 

“Tottenham Hotspur” uzvaraNeizšķirts“Liverpool” uzvara
3,27 3,71 2,25

 

“Synottip” piedāvā likmes apdrošināšanu visiem Likme TV lietotājiem: ja mača iznākums būs neizšķirts – saņem 100% no likmes jeb 10 eiro atpakaļ.

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Tottenham Hotspur” pret “Liverpool”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju “1 vai 2” un tās vērtībai jābūt precīzi 10 eiro vērtībā. Likmes uzvaras gadījumā tiks saņemts laimests, bet neizšķirta gadījumā 100% no likmes jeb 10 eiro atgriezīsies tavā kontā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu