40 EUR bezriska likme
Saņemt

Fantastisks piedāvājums Premjerlīgas smagsvaru duelim: bonuss par katriem gūtajiem vārtiem! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Visiem Likme TV sekotājiem tiek piedāvāta vienreizēja iespēja izmantot īpašu bonusu sadarbībā ar totalizatoru “Synottip”. 17.01 spēles dalībnieki liekus komentārus neprasa. Viens no tituliem bagātākajiem Anglijas klubiem “Liverpool” pret ilggadējiem britu futbola flagmaņiem Mančesteras “United”.

ŠĪ būs cīņa par pirmo vietu Premjerlīgā. Liverpūles klubs no sarkanajiem velniem atpaliek par trīs punktiem un darīs visu, lai izcīnītu uzvaru savā laukumā un izlīdzinātu pozīcijas turnīra tabulā. Abas vienības šogad pratušas priecēt savus un futbola līdzjutējus ar skatāmu un rezultatīvu futbolu. 

Vācu speciālista Jirgena Klopa vadītā komanda šosezon ir rezultatīvākā visā līgā. Vidēji gūstot vairāk kā divus vārtus spēlē. “United” neko daudz neatpaliek no pretiniekiem, viņu rādītājs – precīzi divi vārti. Abām vienībām ir lieliski uzbrukuma spēlētāji, kas sola vairākus golus arī gaidāmajā divcīņā.

“Synottip” uz šo spēli piedāvā sekojošu bonusu Likme TV atbalstītājiem: neatkarīgi no likmes rezultāta saņem 2 EUR par katriem komandu gūtajiem vārtiem spēlē. 

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 EUR vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Liverpool” pret “Manchester United”.

Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju un tās vērtībai jābūt vismaz 10 EUR vērtībā. Neatkarīgi no iznākuma saņem papildus 2 EUR par katriem komandu gūtajiem vārtiem pamatlaikā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu