Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Daugaviņš pret Kalniņu – kurš kuru: Likme TV piedāvā īpašu bezriska bonusu [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Likme TV turpina sadarbību ar totalizatoru “Synottip”, un uz 21.12.2020 gaidāmo spēli starp diviem Latvijas hokejistu klubiem Kontinentālajā hokeja līgā, tiks piedāvāts īpašs bonuss.

Laukumā spēkiem mērosies Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Podoļskas “Vitjaz”, kas uzņems vārtsarga Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”. Zīmīgi, ka Kaspars un Jānis ir vienīgie KHL komandas, izņemot Rīgas “Dinamo”, pārstāvošie latvieši.

Uz šo spēli visi Likme TV sekotāji saņem īpašu bonusu: 5 EUR bezriska likmi. Bonuss attiecas gan uz jauniem, gan uz jau reģistrētiem lietotājiem. Vairāk uzzini, spiežot ŠEIT.

Abas komandas, kuras pārstāv Rietumu konferenci, pretendē uz iekļūšanu “play off”, kas nozīmē, ka spēle būs principiāla. Vēl jo vairāk – iepriekšējā savstarpējā cīņā, 28.novembrī, uzvaru pēcspēles metienos izcīnīja Podoļska. Zīmīgi, ka divus “bullīšus” realizēja Daugaviņš.

Vai “Jokerit” spēs savstarpējo spēļu bilanci izlīdzināt?

Savukārt Synottip eksperts Oļegs Sorokins uzskata, ka uzvaru izcīnīs “Jokerit”, bet Daugaviņš izcelsies ar rezultativitāti un viņa kontā būs piespēle.

https://likme.tv/prognozes/daugavins-pret-kalninu-kurs-kuru-sorokina-likme-un-prognoze/

 

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu