40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Australian Open” ir gaisā – saņem sāvu bezriska likmi šeit! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Nule kā sācies viens no lielākajiem tenisa notikumiem šogad. Likme.TV  sadarbībā ar Synottip nāk klajā ar unikālu piedāvājumu “Autralian Open” spēlēm. 

Melnburnas tenisa laukumi arī šogad ir pulcējuši visus spēcīgākos vienuviet. Vīriešu konkurencē diemžēl vienīgais izņēmums šoreiz ir Rodžers Federers. Taču tas nemazina vairāku dinamisku un saistošu dueļu divkaujas, intrigu, spriedzi un tenisa saldo ēdienu uz kortiem.

Synottip īpaši sagatavotajam piedāvājumam var kvalificēties reģistrēti vietnes lietotāji. Lai nonāktu pie likmes bez riska ir jāseko sekojošiem nosacījumiem:

  1. Jāveic iemaksa vismaz 5 eiro apmērā ar kodu “likmetv
  2. Jāveic 5 eiro vienkāršā pirmsspēles vai LIVE likme uz kādu “Australian Open” notikumu, kas risināsies 09.02, vai 10.02
  3. Likmes koeficientam jābūt vismaz 1,50

Gadījumā, ja veiktā likme netiks laimēta – 5 eiro kā atlīdzība tiks ieskaitīta tavā kontā. Savukārt, ja likme laimēta – saņem laimestu.

Par akcijas noteikumiem vairāk lasi ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu