40 EUR bezriska likme
Saņemt

Apdrošini spēli un izbaudi – Eiropas līga ir atgriezusies! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Cīņa par UEFA Eiropas līgas čempiontitulu ir atsākusies ar izslēgšanas spēlēm. Jau astotdaļfinālā savā starpā tiksies Lisabonas “Benfica” un Londonas “Arsenal”.

Spēles sākums: 22.00

Abas komandas šosezon spēlē viļņveidīgi. “Benfica” pēc laba sezonas iesākuma, tieši pēdējā laikā ne pārāk spoži aizvada spēles. Vietējā čempionātā noslīdot jau uz ceturto vietu. Londonas komandas stāsts ir mazliet pretējs. Sezonas ievada daļa aizvadīta bez spēles rakstura un ar blāvu sniegumu. Sezonas turpinājumā sāka parādīties labākā spēle un arī Premjerlīga izdevies ielauzties labāko desmitniekā.

Par spīti izbraukuma mačam, par minimāliem favorītiem tiek uzskatīti londonieši. 

“Benfica” uzvaraNeizšķirts“Arsenal” uzvara
2,98 3,56 2,31

“Synottip” piedāvā likmes apdrošināšanu visiem Likme TV lietotājiem: Ja mača iznākums būs neizšķirts – saņem 100% no likmes jeb 10 eiro atpakaļ.

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “FC Benfica” pret “Arsenal”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju “1 vai 2” un tās vērtībai jābūt precīzi 10 eiro vērtībā. Likmes uzvaras gadījumā tiks saņemts laimests, bet neizšķirta gadījumā 100% no likmes jeb 10 eiro atgriezīsies tavā kontā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT.

https://likme.tv/prognozes/eiropas-liga-atgriezas-benfica-pret-arsenal/

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu