40 EUR bezriska likme
Saņemt

Anglijas Premjerlīgas klasika: “Arsenal” pret “Manchester United” – Tava likme var tikt apdrošināta!

Saņemt bonusu

Sadarbībā ar “Synottip” tiek sniegts īpašais piedāvājums ikvienam Likme TV sekotājam. Šajā reizē būs ekskluzīva iespēja apdrošināt savu likmi un saņemt 100% atlīdzību Anglijas Premjerlīgas grandu divcīņā starp Londonas “Arsenal” un Mančesteras “United”.

Spēles sākums: 30.janvārī, 19.30

Abām komandām sezonas sākums nebija visai veiksmīgs, taču sezonai turpinoties tās ir uzņēmušas apgriezienus. “United” jeb sarkanie velni atrodas otrajā pozīcijā, atpaliekot tika punktu no saviem sīvākajiem un principiālākajiem konkurentiem – Mančesteras “City”. Londonas klubs, savukārt, rādot lielisku sniegumu ir pakāpies jau līdz devītajai vietai turnīra tabulā.

Par spīti pārsreidzošajam Mančesteras zaudējumam pastarīšiem “Sheffield United”, viņu iespētais iepriekš ir ievērības cienīgi. Šosezon Premjerlīgas ietvaros izbraukuma mačos komanda nav zaudējusi ne reizi! 

“Arsenal” savukārt savā laukumā pēdējoreiz savā laukumā piedzīvoja neveiksmi pagājušā gada 22.decembrī, kad piekāpās citai Mančesteras komandai – “City”.

“Arsenal” uzvaraNeizšķirts“Manchester United” uzvara
2,94 3,54 2,52

“Synottip” likmes apdrošināšanu visiem Likme TV lietotājiem: Ja mača iznākums būs neizšķirts – saņem 100% no likmes jeb 10 eiro atpakaļ.

Bonuss darbosies visiem – gan jaunajiem lietotājiem, gan arī tiem, kuri jau lieto “Synottip” totalizatoru.

Viss kas ir jāizdara ir jāveic iemaksa vismaz 10 eiro vērtībā, izmantojot kodu “likmetv” un jāveic likme uz konkrēto spēli: “Arsenal” pret “Manchester Utd”. Likme jāveic pirms spēles, tai jābūt vienkāršajai likmei par mača uzvarētāju “1 vai 2” un tās vērtībai jābūt precīzi 10 eiro vērtībā. Likmes uzvaras gadījumā tiks saņemts laimests, bet neizšķirta gadījumā 100% no likmes jeb 10 eiro atgriezīsies tavā kontā.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem lasi ŠEIT.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu