40 EUR bezriska likme
Saņemt

100 EUR bezriska likmes Optibet jauno klientu bonusā!

Saņemt bonusu

Vai zini, kurā sporta totalizatorā ir labākais un lielākais sporta bonuss jaunajiem likmju veicējiem? Tas ir Optibet! Reģistrējoties Optibet, Tu vari saņemt bezriska sporta likmes līdz pat 100 EUR apmērā. Bezriska sporta likmes ir īpašs sporta totalizatora bonusa veids, ko visi online totalizatora klienti atzīst par vislabāko. Tas ļauj ikkatram tikt pie iespaidīgiem laimestiem, neriskējot ne ar centu.

Pēc tam, kad veiksmīgi būsi reģistrējis savu kontu lielākajā Latvijas totalizatorā – Optibet, dodies uz Mans bonuss sadaļu, izvēlies Sporta piedāvājumu jauniem klientiem un spied Saņemt. Izpildot tālāk norādītās darbības, Tev nāksies papildināt savu Optibet kontu par vismaz 10 EUR. Tiklīdz būsi veiksmīgi veicis depozītu, nekavējoties saņemsi 3 x 10 EUR vērtas bezriska likmes. Uzreiz gan iesakām iemaksāt 30 EUR savā spēļu kontā, jo tad būs ērtāk uzreiz veikt trīs bezriska likmes (nebūs jāgaida katru likmes atgriešanu).

 

Saņem vairāk.

Ar trīs bezriska sporta likmēm piedāvājums vēl nebeidzas! Paliec uzticīgs Optibet totalizatoram, turpini veikt likmes un saņemsi vairāk. Apgrozi noteiktu summu Optibet sporta likmēs un kvalificējies vairāk bonusiem. Apgrozījuma piedāvājumu var veikt jebkādā secībā.

  1. Apgrozi Optibet totalizatorā vismaz 100 EUR, veicot vienkāršas likmes (viens notikums kuponā), un saņemsi papildus divas 10 EUR bezriska sporta likmes.
  2. Neapstājies un apgrozi papildus vismaz 50 EUR kombinētajās likmēs ar diviem notikumiem uz jebkuru sporta veidu un saņemsi divas 10 EUR Optibet likmes bez riska.
  3. Apgrozot vismaz 50 EUR kombinētajās likmēs ar vismaz 3 notikumiem, Tev ir iespēja saņemt trīs 10 EUR bezriska likmes.

Apgrozījumam skaitās tās sporta likmes, kas veiktas uz jebkādiem sporta notikumiem ar koeficientu vismaz 1.30. Pēc apgrozījuma veikšanas, bezriska likmes Tavā kontā nonāks nekavējoties.

 

Optibet Bezriska likmes

Visas Optibet saņemtās bonusa sporta bezriska likmes varēsi veikt uz jebkādiem sporta notikumiem. Tām jābūt vienkāršām jeb ar vienu notikumu kuponā un to maksimālais koeficients ir 5.00.

Veicot bezriska likmi, obligāti atzīmē to Optibet kuponā (ievelc ķeksīti). Bezriska likmi varēsi veikt tikai tad, ja Tava Optibet konta bilance būs vienāda vai lielāka par veikto likmi t.i. likme vispirms jāveic par savu naudu un likmes zaudējuma gadījumā Optibet atmaksās Tavu likmi pilnā apmērā. Ja izmanto Optibet reģistrēšanās bonusu pilnvērtīgi, rezultātā vari saņemt bezriska likmes ar kopējo vērtību – 100 EUR!

Piedavājums ir spēkā līdz 2021. gada 1. jūlijam.

Uz piedāvājumu neattiecas E-sporta sadaļa.

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Optibet sporta totalizators

 

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu