40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pievienojies Olybet un saņem dāsnu bonusu!

Saņemt bonusu

Viens no lielākajiem totalizatoru uzņēmumiem Latvijā Olybet piedāvā jaunajiem dāsnu bonusu – reģistrējies un saņem bonusa likmes 50 eiro vērtībā!

Lai tiktu pie bonusa, reģistrācijas brīdī norādi kodu “STARTS50”. Pēc tam, kad iziets cauri vieglajam reģistrācijas procesam, jāveic naudas iemaksa ar bankas pārskaitījumu vai maksājumu karti. Veicot pirmo iemaksu vismaz 20 eiro vērtībā, saņemsi divas bonusa likmes 10 eiro vērtībā (2 x 10 EUR).

Pēc tam, kad būsi veicis sporta likmes par kopējo summu vismaz 100 eiro vērtībā 14 kalendāro dienu laikā kopš pirmo 2 bonusa likmju saņemšanas brīža, savā īpašumā iegūsi vēl trīs bonusa likmes par kopējo vērtību 30 eiro (3 x 10 EUR)! Bonusa likmes tavam kontam tiks pievienotas automātiski pēc nosacījumu izpildīšanas.

Katra bonusa likme ir vienkārša, un tās vērtība ir 10 eiro. Bonusa likmes drīkst izmantot uz jebkuru pirmsspēles vai LIVE notikumu, kura koeficients ir robežās starp 1,6 un 5,0. Bonusa likmi nevar izmantot, lai kvalificētos kādam citam piedāvājumam.

Vairāk ar noteikumiem var iepazīties zemāk:

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu