Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Klondaika – lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Saņemt bonusu

Sporta totalizatoriem nepietiek vien ar starta bonusa piedāvājumu. Jauni klienti parasti reģistrējas, izmanto iepazīšanās bonusu (pārsvarā bezriska likmes) un īsti vairs neuzturās totalizatorā. Tāpēc bukmeikeri ir izdomājuši īpašu veidu, kā pēc iespējas ilgāk noturēt klientu un izvairītos no bonusa medniekiem, piedāvājot īpaši iespaidīgus bonusus ilgtermiņā. Ar Klondaika reģistrācijas piedāvājumu ieguvēji ir gan uzņēmums, gan visi klienti, kas tajā reģistrējas.

Klondaika visiem jaunajiem klientiem piedāvā 150 EUR vērtu starta komplektu. Bet viss nav tik vienkārši, cik tas izklausās. Lai saņemtu maksimālo bonusa apjumu būs nedaudz arī jāpavada laiks, veicot likmes Klondaika totalizatorā.

Trīs soļu bonuss – saņem atpakaļ līdz pat 150 EUR!

Klondaikas reģistrācijas bonuss ir sadalīts trijos soļos. Lai saņemtu maksimālo bonusu, katrs solis ir jāizpilda secīgi. Pāriešana katrā nākošā akcijas solī notiks pēc likmju kupona rezultāta iestāšanās. Klondaika piedāvājums ir spēkā 30 dienas pēc reģistrēšanās, tā kā nekavējies.

1. solis.

100% likmes atmaksa. (maks. 10 EUR).

Izveido savu kontu Klondaika totalizatorā un ievadi reģistrācijas kodu SPORTS150. Uzreiz pēc reģistrācijas vari veikt vai nu vienkāršu vai kombinētu likmi ar maksimālo koeficientu 5.0. Ja likme nebūs veikmsīga, Klondaika Tev atgriezīs atpakaļ Tavu likmi 100% apmērā līdz 10 EUR.

Piem. Tava pirmā likme 10 EUR apmērā veikta uz Dinamo Rīgas uzvaru. Ja likme zaudēs saņemsi atpakaļ 10 EUR.

2. solis.

66.66% likmju atmaksa. (maks. 40 EUR).

Tiklīdz, kā būsi izpildījis pirmo akcijas soli, automātiski piedalīsies kvalificēsies otrajam etapam. Veic trīs vienkāršas vai kombinētas Klondaika likmes un saņemsi 66.66% (maksimāli 40 EUR) lielu bonusa atmaksu no Taviem likmju neto zaudējumiem.

Piem. Ja trīs likmju summa Tev būs 100 EUR, bet laimests būs tikai 70 EUR, tad neto zaudējums ir 30 EUR, no kuriem atpakaļ saņemsi 66.66% jeb 20 EUR.

3. solis.

33.33% likmju atmaksa. (maks. 100 EUR).

Pēc dalības akcijas otrajā solī, automātiski uzsāksi 3. soļa piedāvājumu. Veic piecas jebkādas sporta likmes bez koeficienta limitiem un saņemsi 33.33% atpakaļ (maks. 100 EUR) no visiem taviem kopējiem likmes zaudējumiem.

Piem. Ja Tava piecu likmju kopsumma būs 250 EUR, bet laimests 90 EUR, tad saņemsi atpakaļ 33.33% no Taviem neto zaudējumiem. Šajā gadījumā 33.33% no 60 EUR = atmaksa būs 20 EUR.

Izjūti spēles garšu kopā ar Klondaika sporta totalizatoru.

 

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu