Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Īpašais piedāvājums: UEFA kausu 10 eiro LIVE bezriska likme! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

UEFA Čempionu līgā šonedēļ tiks noskaidrotas pirmās ceturtdaļfināla dalībnieces, kamēr UEFA Eiropas līgā tiks dots starts astotdaļfināla cīņām. Klondaika.lv piedāvā īpašo bonusu visiem futbola cienītājiem, kas ļauj tikt pie 10 eiro LIVE bezriska likmes!

Lai kvalificētos akcijai, vispirms jāveic iemaksa ar kodu “UEFA10”, bet pēc tam jāveic pirmsspēles likmes vismaz 50 eiro apmērā uz jebkuriem UEFA Čempionu Līgas vai Europas Līgas futbola notikumiem ar likmes kopējo koeficientu vismaz 1,70.

Pēc tam, kad tas tiks izdarīts, saņemsi LIVE bezriska likmi 10 eiro apmērā!

Piedāvājums attiecas uz spēlētāja pirmo aprēķināto LIVE likmi jebkurā UEFA Čempionu līgas vai UEFA Eiropas līgas spēlē. Piedāvājums ir spēkā gan vienkāršajām, gan kombinētajām LIVE likmēm, ja ir iekļauta kāda Čempionu līgas vai Eiropas līgas spēle un kopējais koeficients nepārsniedz 5,0. Svarīgi – nevar veikt jauktās kombinētās likmes (pirmsspēles likme kombinēta ar LIVE likmi).

Ja vēl neesi reģistrējies Klondaika.lv, to var izdarīt ŠEIT!

Uzlabots piedāvājums: 150 eiro naudas atmaksa sporta likmēm – saņem to šeit!

 

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu