Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Izcils likmju piedāvājums NFL Superbowl – nepalaid garām!

Saņemt bonusu

Naktī uz pirmdienu, tiks izspēlēts nu jau 55. NFL Super Bowl jeb amerikāņu futbola Superkauss. Šogad populārākais aizokeāna sporta notikums notiks Tampā, Floridā un to pat drīkstēs apmeklēt līdz pat 22’000 skatītāju. Pirmo reizi Superkausa izspēles vēsturē, tas norisināsies kādā no komandas mājas stadioniem.

Šogad Superkauss tiks izspēlēts starp Kanzassitjas “Chiefs” komandu un Tampabejas “Buccaneers”. Šī būs izteikta paaudžu cīņa – seškārtējais NFL čempions Toms Breidijs stāsies pretī 25 gadus vecajam Patrikam Mahomes, kurš ir jaunākais saspēles vadītājs, kurš ieguvis Superkausa MVP balvu (2020.).

Betsafe uz Superkausu piedāvā tikpat iespaidīgu bonusa likmju piedāvājumu, cik pats notikums. Par cik Superkauss ir skatītākais TV notikums amerikāņu mājās, tad šis likmju piedāvājums mudinās ikkatru likmju veicēju vērot translāciju.

Tradicionāli pirms spēles, tiek nodziedāta ASV nacionālā himna. Šoreiz to izpildīs Jazzmine Sullivan un Eric Chruch, kas plaši pazīstams kā ģitāras spēlētājs. Vai varam no viņa sagaidīt kādu solo? Koeficients himnas ilgumam “Virs 1.59 min” ir 2.30.

Sešpadsmit no pēdējām 20 Superbola MVP balvām saņēmis ir tieši saspēles vadītājas, tā kā šī ir pavisam droša likme ar garantētu uzvaru (1.25).

Likmju veikšana ar spēles noslēgšanos nebeidzas. Betsafe vari prognozēt, kam vispirms pateiksies Superkausa MVP saņēmējs. Tā kā balvu saņēmējs tradicionāli ir no uzvarētāju komandas, kas šoreiz favorītos ir Kansas City Chiefs, tad Patrika Mahomes gadījumā noteikti var izmantot sulīgo koeficientu uz trenera pieminēšanu ( 15.00).

Ienāc Betsafe un novērtē arī pārējos bonusa likmju piedāvājumus uz 55. Superkausa izcīņu.

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu