40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Riga” FC sāks izšķirošās spēles par vietu Konferences līgas grupu turnīrā

Riga FC, likmetv
19. augusts, 2021, 0:55
Riga FC, likmetv

Latvijas pēdējo gadu spēcīgākā futbola komanda “Riga” FC ceturtdienas vakarā plkst. 20:00 “Skonto” stadionā sāks UEFA Konferences līgas kvalifikācijas turnīra “play-off” spēles. Lai iekļūtu grupu turnīrā, rīdziniekiem būs jāpārspēj Gibraltāra komanda “Red Imps”.

Iepriekšējā kārtā “Riga” FC spēlēja pret Maltas komandu “Hibernians”. Pirms mačiem šķita, ka Latvijas čempionei nebūs problēmu uzvarēt, tomēr pirmais mačs “Daugavas” stadionā parādīja pretējo, jo savā laukumā “Riga” FC spēlēja slikti un tieši “Hibernians” bija tā, kas guva vienīgos vārtus, uz Maltu dodoties ar 1:0 vadību.

Atkāpšanās ceļš “Riga” FC nebija, un Maltā vajadzēja obligāti uzvarēt. 49. minūtē rīdzinieki izvirzījās vadībā, tādējādi izlīdzinot rezultātu summā, taču 11 minūtes vēlāk “Hibernians” bija precīza, tādējādi pulkstenis sāka tikšķēt. Spriedze turpināja augt, bet par varoni kļuva Ivans Paurevičs, kurš kompensācijas laika pašās beigās guva vārtus, rezultāts kļuva 2:1, kas nozīmēja papildlaiku. Nākamo 30 minūšu laikā rīdzinieki guva vēl divus vārtus, kas deva uzvaru spēlē ar 4:1, bet summā triumfs ar 4:2.

“Red Imps” ir tituliem bagātākā komanda no Gibraltāra. Valsts čempionāts nav sācies, un vasarā “Red Imps” spēlējusi tikai Eirokausos. Komandai izdevās pārvarēt pat pirmo Čempionu līgas kvalifikācijas kārtu, ar 7:2 summā pieveicot “Fola Esch” no Luksemburgas, savukārt nākamajā kārtā piedzīvota neveiksme pret rumāņu “CFR Cluj” ar 1:4 summā. Zaudējums noveda pie tā, ka “Red Imps” starptautisko sezonu turpināja Eiropas līgas kvalifikācijā, taču tajā aizvadītas tikai divas spēles, jo summā zaudējums Bratislavas “Slovan” ar 2:4.

Bukmeikeri par visai izteiktu favorīti uzskata “Riga” FC, jo koeficients uz rīdzinieku panākumu pirmajā mačā ir 1,56. Otrs ticamākais spēles iznākuma variants ir neizšķirts (koeficients 4,20), bet “Red Imps” panākums novērtēts ar koeficientu 5,90.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-riga-fc-pret-red-imps/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-riga-fc-nekludisies/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-riga-fc-saks-ar-uzvaru/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis