40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pieaug potenciālo Eiropas superlīgas klubu akciju vērtības

"Juventus" prezidents Andrea Agneli, likmetv
19. aprīlis, 2021, 17:12
"Juventus" prezidents Andrea Agneli | Foto: Donna Glamour

Pēc runām par potenciālo futbola Eiropas superlīgas izveidi, augušas Mančesteras “United” un Turīnas “Juventus” akciju cenas.

Jau ziņots, ka 12 Eiropas spēcīgāko līgu klubi nolēmuši izveidot Eiropas superlīgu, kurā piedalītos 20 komandas. Tā būtu kā alternatīva UEFA Čempionu līgai. Turnīra sākums ir plānots augustā.

12:10 pēc Maskavas laika Mančesteras kluba vērtība Ņujorkas biržas tirgū augusi par 5,12% un sasniegusi 17,05 eiro par vienu akciju. Tikmēr “Juventus” vērtība Milānas biržā palielinājusies par 9,06% un sasniegusi 0,84 eiro par vienu akciju.

Vērtība augusi arī citām komandām, kuru dalība potenciālajā turnīrā vēl nav paziņota. Vācijas Dortmundes “Borussia” vērtība palielinājusies par 8,58%, bet Turcijā “Fenerbahce” tā palielinājusies pat par 10%. Tāpat par 9,79% augstāka kļuvusi “Galatasaray” akcīze.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis