“Liverpool” ceļā uz 10. Čempionu līgas finālu

Liverpool, likme.tv
2. maijs, 2022, 12:36

UEFA Čempionu līgā otrdienas vakarā norisināsies pusfināla atbildes spēle starp “Villarreal” un “Liverpool”. Komfortablā pozīcijā atrodas Liverpūle, kas pirmo maču uzvarēja ar 2:0, līdz ar to Spānijas komandai būs jārāda labākais sniegums un vēl vairāk, lai piepildītu sapni par finālu. Ja tas nenotiks, Liverpūle 10. reizi vēsturē cīnīsies par lielo trofeju.

Iepriekšējā spēle

Pagājušās nedēļas trešdienā “Liverpool” dominēja. Kontrolējot bumbu 73% no visa laika, “Liverpool” abus vārtus guva ar trīs minūšu intervālu, jo vispirms 53. minūtē no “Villarreal” spēlētāja Pervisa Estupinjana bumba lidoja savos vārtos, bet divus minūtes vēlāk Mohameds Salāhs dubultoja “Liverpool” pārsvaru.

Spēles laikā Liverpūle izdarīja 19 sitienus, no kuriem pieci lidoja vārtu rāmī, kamēr “Villarreal” izpildījumā bija tikai viens sitiens, kas pat nepadraudēja vārtsargu.

Nedēļas nogalē Spānijas futbola čempionātā “Villarreal”, būdama favorīte, izbraukumā ar 1:2 piekāpās priekšpēdējās vietas īpašniecei “Alaves”, kamēr “Liverpool” zaudējumus nevar atļauties, jo ar Mančestras “City” cīnās par Anglijas Premjerlīgas titulu. Gūstot vārtus 19. minūtē, Liverpūle izvirzījās vadībā un pieveica Ņūkāslas “United” ar 1:0.

Koeficienti

Bukmeikeri pirms gaidāmā mača par favorīti izlikuši “Liverpool” ar koeficientu 1,75. Otrs reālākais scenārijs ir, ka spēle noslēgsies ar neizšķirtu, koeficientam esot 4,30, savukārt “Villarreal” uzvara novērtēta ar koeficientu 4,95.

Tiek prognozēts, ka spēle būs vārtiem bagāta, jo koeficients uz to, ka būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,67. Skaidrs, ka “Villarreal” metīsies uz priekšu, jo nepieciešama uzvara ar vismaz trim vārtiem, bet šajā gadījumā izdevīgi varētu būt izmantot dubultiespējas funkciju, jo koeficients, ka mačs noslēgsies ar “Villarreal” panākumu vai būs neizšķirts, ir 2,20.