40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kādu pretestību Latvija izrādīs Nīderlandei?

Latvijas futbola izlase, likmetv
6. oktobris, 2021, 16:17
Latvijas futbola izlase, likmetv

Latvijas futbola valstsvienība pēc mēneša pauzes turpinās FIFA pasaules kausa kvalifikācijas turnīru un piektdienas vakarā aizvadīs septīto spēli grupu turnīrā. “Daugavas” stadionā latvieši plkst. 21:45 uzņems grupas līderi Nīderlandi. Vēl šajā logā Latvijai būs spēle ar Turciju.

Mazāk nekā nedēļas laikā septembrī Latvija aizvadīja trīs spēles. Viss sākās ar panākumu savā laukumā pret Gibraltāru (3:1), bet trīs dienas vēlāk tika zaudēts Norvēģijai ar 0:2. Noslēdzošajā mačā Latvija devās uz Melnkalni, kur izdevās izcīnīt punktu, nospēlējot 0:0. Nīderlande septembrī tika pie septiņiem punktiem – 1:1 pret Norvēģiju, 4:0 pret Melnkalni un 6:1 pret Turciju.

Turnīra tabulā Latvijas valstsvienība ar izcīnītajiem pieciem punktiem atrodas priekšpēdējā jeb piektajā vietā, no Melnkalnes atpaliekot par trim punktiem. Nīderlande sešās spēlēs izcīnījusi 13 punktus, kas dod 1. vietu grupā, lai gan Norvēģijai ir tāds pats punktu skaits.

Septembra pēdējā dienā Dainis Kazakevičs nosauca tos futbolistus, kuri pretendēs uz vietu sastāvā oktobra sabraukumā. Galvenās izmaiņas bija Kristera Tobera, Dāvja Ikaunieka, Renāra Varslavāna neesamība, savukārt Vladislavs Gutkovskis kartīšu dēļ nevarēs spēlēt. Sākotnēji bija paredzēts, ka valstsvienībā spēlēs Pāvels Šteinbors un Vladimirs Kamešs, tomēr savainojumi un neziņa par iespējām palīdzēt lika 11 vilku vadonim vien dažas dienas pirms pirmā mača izsaukt Danielu Ontužānu un Krišjāni Zviedri.

Nīderlandes valstsvienība daudz komentāru neprasa. Uz Rīgu dosies tādi elitāri futbolisti kā Virdžils van Deiks, Memfiss Depajs, Frenkijs de Jongs, Džeordīns Veinaldums un citi. Martā abas izlases tikās Nīderlandē, un toreiz ar rezultātu 2:0 pārāki bija nīderlandieši.

Lieki būtu diskutēt par to, kura izlase piektdienas vakarā tiks uzskatīta par favorīti. Protams, ka tā ir Nīderlande, uz kuras uzvaru var uzlikt ar koeficientu 1,10. Maz ticams, ka mačs noslēgsies ar vienādu rezultātu, ko parāda koeficients 13,50, savukārt Latvijas uzvara jau tiek uzskatīta praktiski par zinātnisko fantastiku – 42,00.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis